Sponzorirano

nelka2krugdesk

Nadolazeći događaji

Heroji slavili na Murteru

Odigrana je glavnina susreta 18. kola 2. HMNL-jug. Naši Heroji gostovali su kod Murtera i ostvarili pobjedu 5:2

Murter je poveo golom Popova u 4.minuti, no nakon toga gosti preuzimaju igru u svoje ruke i golovima Pavlovića, Junakovića i Bašića odlaze na odmor s velikih 1:3! Serija gostiju nastavljena je i u nastavku kada Pavlović i Škugor donose Herojima velikih 1:5! Susret je tu odlučen, te je domaćin do kraja uspio tek ublažiti poraz golom Troskota za konačnih 2:5!

Heroji su se ovom pobjedom učvrstili u sredini ljestvice, dok Murter ostaje na pretposlijednjem mjestu ljestvice, no s velikih 7 bodova više od poslijednjeplasiranog Ustanika, što zasigurno jamči mirniju završnicu sezone – prenosimo vijest s portala Crofutsal, na kojem možete saznati rezultate ostalih utakmica odgiranog 18. kola 2. HMNL-jug

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove portala Infovodice. Infovodice zadržava pravo obrisati neprimjeren komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara portal Infovodice nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila.