Nadolazeći događaji

NK Vodice: NK Mladost 4:1

NK Vodice zasluženo u polufinalu županijskog kupa

1414 puta

Sedam županijskih nogometnih ligaša proteklog vikenda započelo je borbu za županijskog kup pobjednika. "Derbi" prvog kola kupa igrao se jučer u Vodicama gdje je gostovala momčad iz susjednog Tribunja, NK Mladost.

Pred više od 100 gledatelja na ŠRC Račice vodički nogometaši zasluženo su pobijedili gostujuće nogometaše NK Mladost iz Tribunja rezultatom 4:1. Već u 10 minuti vodički nogometaši pogodtkom Ante Mijića ostvaruju vodstvo 1:0. Brzom igrom i dobrim kombinacijama igrači Mladosti izjednačuju u 36. minuti pogotkom Ante Draguna. 1:1 bio je i rezultat s kojim su igrači otišli na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu dominacija igrača NK Vodice. U 67 minuti Dragan Vuković iz jedanasterca, u 75 minuti Lukas Rošić i u 79. minuti Dragan Vuković za konačnu pobjedu 4:1

- U lijepoj i dobroj utakmici protivnik dužan poštovanja pružio je izuzetno snažan otpor, međutim ovaj put većina naših igrača odigrala je na visokoj razini, posebno strijelac dva gola Dragan Vuković – rekao nam je trener NK Vodica, Stipe Kedžo te nastavlja

- Naše zadovoljstvo je tim veće što je za jučerašnju utakmicu kandidiralo osam kadeta. Pomlađivanje momčadi i ulazak u kadetsku ligu Dalmacije dokaz je da je klupska uprava napravila veliki korak razvoja vodičkog nogometa. Mladići su opravdali ulaganje u njihov razvoj i mislim da će Vodice kroz godinu dvije imati mladu i perspektivnu momčad, istaknuo je trener Kedžo

Polufinale se igra dvije utakmice. Prvu utakmicu Vodičani igraju sa Zagorom 06. svibnja. Test pred polufinale naši nogometaši imat će već ovaj tjedan kad NK Vodice u prvenstvenoj utakmici gostuje u Unešiću kod NK Zagore