Nadolazeći događaji

Igrači podržali projekt "SRCE KORNATSKO"

MNK Crnica pobjedom nad Herojima zasjela na vrh 2. HMNL jug

Unatoč dobroj volji, motivaciji i podršci s tribina u vodičkom balonu Heroji večeras nisu imali sreće protiv dobro raspoložene Crnice.

Rano su domaćini došli u vodstvo sjajnim pogotkom Mihovila Ledenka u drugoj minuti susreta. Nije dugo trebalo čekati i odgovor je došao u 4. minuti zgoditkom Dragana Radmana. Poslije je išlo kao po traci: Pavić Nikola u 8. minuti, hat trick Dragana Radmana u 15. i 36. minuti te još jedan hattrick Marinka Šamije u 19., 23. i 36. minuti.

Ipak, da ne ostane sve tako crno, pobrinio se Marin Duje u 38 minuti za konačan rezultat 2:7

Spomenimo kako je ova utakmica imala humanitarni karakter. MNK Heroji i MNK Crnica zajedno su podržali projekt "SRCE KORNATSKO".

Prije početka utakmice igrači su zajedno nosili transparent "NEKA SVIJETLI NEBO HRVATSKO ZA HRABRO SRCE KORNATSKO" i ponosno se sjetiti jedne od najvećih tragedija od prije deset godina na Kornatima

• MNK Heroji 2007 : MNK Crnica 2:7 (1:4)