Sponzorirano

nelka2krugdesk

Nadolazeći događaji

Taekwon-do turnir METALAC OPEN: Vodički mlađi kadeti i limači osvojili tri medalje

Prošlu subotu 11.03.2017. u Zagrebu održan je Taekwon-do turnir METALAC OPEN za uzraste mlađih kadeta i limače. Na natjecanju je sudjelovalo oko 250 boraca iz 26 klubova. Naš klub Hrvatski branitelj dragovoljac nastupio je sa svojih 4 članova.

Rezultati:
Limačice-27 Beata Ivas u polufinalu pobijedila od Natali Ljubica 15:2, te u finalu izgubila 10:8 od Lana Sambolac iz kluba Hwarang Ivanec i osvojila srebro.

Mlađi kadet -51 Dino Ivas u polufinalu pobijedio Luku Lončara 10:0 te osvojio zlato pobjedom u finalu 8:3 od Borne Matijevića.

Mlađa kadetkinja- 43 Chiara Ivas osvojila broncu.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove portala Infovodice. Infovodice zadržava pravo obrisati neprimjeren komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara portal Infovodice nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila.