BLATO! BLATO! BLATO!: Vodički biciklisti uzeli vrijedne bodove u Grožnjanu

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)
0

XCO utrka u Grožnjanu pod nazivom Izgubljena ovca koja se osim za hrvatski, bodovala i za slovenski kup održana je protekli vikend te su na utrku došli skoro svi slovenski brdski biciklisti po vrijedne bodove.

Kakva je bila utrka? - vidi se iz priloženih fotografija. Bila je to predzadnja utrka koja se boduje za hrvatski KUP, preostaje još utrka na otoku Bolu, a BBK Orlov krug drži 2 poziciju u poretku klubova.

XCO Hercegovina 2018
U nedjelju je održana utrka XCM Hercegovina 2018 koje je ujedno bilo i državno prvenstvo u maratonu odličan nastup članova BBK Orlov krug vozača. Na stazi duzine 62 km dominirao je nas Antonio Barac koji je od početka do kraja dominirao utrkom ostvarivši prednost ispred drugoplasiranog vise od 10 min, Grgo Franin Pečarica zauzeo je 10. Mjesto.
Na malom maratonu u dužini od 32 km pobjedu je odnio junior Roko Fržop, a Joško Fržop zauzeo je 4 mjesto.