10 Ruj 2018
    680

Ekipa streljačkog kluba „Vodice“ nastupila sa šest natjecatelja na streljačkom turniru u Pločama

Ocijeni sadržaj
0
Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 10 Rujan 2018 22:51

U subotu 08.09. održano je streljačko nadmetanje u ciljanju pištoljem/revolverom velikog kalibra u organizaciji streljačkog kluba „Prestige“ iz Ploča. Natjecanje se organizira svake godine u čast zauzimanja vojnih skladišta ondašnje JNA u Pločama, gdje je agresoru oduzeta velika količina streljiva, koja je značajno okrenula nadmoć Hrvatske vojske 1991 godine.

Ekipa streljačkog kluba „Vodice“ nastupila je sa šest natjecatelja u dvi ekipe. Prva ekipa u sastavu: Ante Šuša, Vilim Ivas i Rade Ivas osvojila je treće mjesto, dok je druga postava osvojila šesto mjesto od 14 ekipa učesnica.
Drugo mjesto je osvojila ekipa Streljačkog kluba „Centar“ Split a prvo ekipa domaćina „Prestige“ Ploče.
Spomenimo, Streljački klub „Vodice“ je novi član sportskih klubova Grada Vodica, preimenovanjem kninskog kluba „Zvonimirovi strijelci“, jer su današnji članovi uglavnom iz Vodica.skvdok1.jpg