Nadolazeći događaji

1. HRL-jug

Rukometaši Vodica zamalo iznenadili u Rijeci

447 puta

Rukometaši Vodica su hrabro odigrali utakmicu u gostima protiv Kozale. U izjednačenoj i neizvjesnoj utakmici, Vodičani su petnaest minuta prije kraja imali i vodstvo ali u samoj završnici susreta prevagu je donio veći izbor igrača Riječana.

Izmjenama je Kozala sačuvala svježinu i zadržala tempo u utakmici te došla do pobjede u Prvoj rukometnoj ligi i to drugi put za redom na domaćem terenu.

Vodice su u prvom poluvremenu sustigle zaostatak od 5 pogodaka. Dobrom obranom ograničili su napad Riječana, izazvali nekoliko njihovih grešaka i s nekoliko vezanih golova izjednačili na 15:15.

U nastavku se igralo gol na gol sve do 47. minute kada donedavni prvotimac Zameta, Raul Valković, preuzima odgovornost te sa nekoliko individualnih akcija donosi prednost Kozali.

Vodičani su se do kraja borili ali za novi preokret je ipak nedostajao još jedan ili dva igrača u rotaciji.

Prva liga – jug, 2. kolo

KOZALA – VODICE 34:31 (15:15)

Dvorana Dinko Lukarić. Gledatelja: 200

Suci: Miljenko Medved i Matko Murić

KOZALA: Ćaćan, Tubić 2, Ljevar, Briški 1, Rak, Milih 2, Barišić 2, Islamović 7, Domić, Buneta 3, Anić, Loparac, Valković 11, Vozila 5, Bartolović 1

VODICE: Mrčela, Knez, Abramović, Vulinović 2, Dželalija 11, Junaković 9, Živković 2, Šimac, Kuač, Bilić 7, Matulović, Lovrić

Sedmerci: Kozala 3 (3) Vodice 4 (4)

Isključenja: Kozala 8 minuta Vodice 6 minuta

U 3.kolu RK Vodice igraju u subotu 14.10. s početkom u 18:00 sati u Čistoj Velikoj protiv donedavnog premijerligaša RK Buzeta

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove portala Infovodice. Infovodice zadržava pravo obrisati neprimjeren komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara portal Infovodice nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila.