617

Srebro i 2 bronce za karate klub ‘’Okit Vodice ’’

Ocijeni sadržaj
0

Proteklog vikenda u Čavlima kod Rijeke održan je Međunarodni karate turnir 5.''Grobničan kup''. Uspješan nastup imali su i članovi karate kluba ''Okit ''. Pojedinačnu medalju i to brončanu osvojio je najmlađi u ekipi Ante Kaleb u kategoriji borbe cicibani +24 kg.

Medalju istoga sjaja osvojio je i Toni Gulam u kategoriji borbe mlađi učenici -38 kg . Još tri okitaša su bila na korak do medalje. Puno bolje su odradili ekipne mečeve tako da su osvojili srebrnu medalju u kategoriji mlađi učenici.

Na turniru je sudjelovalo 470 natjecatelja iz 50 klubova Hrvatske , BiH, Slovenije i Italije.

100_4563.JPG

Slijedeći nastup natjecatelja karate kluba ''Okit '' je 4.11.2017. na jakom turniru ''Dalmacija openu ''u Splitu.