Lider prvenstva iščupao bod nekoliko sekunda prije kraja

Ocijeni sadržaj
0
Poslijednja izmjena dana Subota, 10 Ožujak 2018 10:38

Odličnu utakmicu vidjeli smo sinoć kada je u goste Herojima došla prvoplasirana momčad 2. HMNL -Jug , omiški Olmissum. Izrazito ambiciozna ekipa koja ne krije prvoligaške aspiracije bolje otvara utakmicu. U 4. minuti strijelac je Gotovac. U nastavku poluvremena Heroji pokazuju više želje i preuzimaju inicjativu. Takva igra nagrađena je u 14. minuti kada Babac preciznim udarcem sa desne strane matira Bilandžića. Tri minute kasnije potpuni preokret. Strijelac za 2:1 je Radman. Tim rezultatom odlazi se na predah.

Početak drugog poluvremena ponovno pripada gostima. Prvo Juretić u 21. minuti, pa onda Gotovac u 24. za vodstvo gostiju nakon neshvatljivih grešaka domaćih igrača.
Iako je izgledalo da je u tom trenutku psihološka prednost na strani gostiju već u idućoj minuti Junaković postiže gol za 3:3 za prijeko potrebnu dozu mira i samopouzdanja.
Mreže su tada mirovale do 31. minute kada smo vidjeli najljepši gol na utakmici. Babac se izborio za loptu na sredini terena i sjurio prema golu gostiju, lažnjakom se otarasio igrača koji ga je pratio, namjestio loptu na lijevu nogu i preciznim udarcem pod gredu sa desetak metara još jednom savladao nemoćnog Bilandžića za 4:3.

Gosti u samoj završnici uvode golmana-igrača, a Heroji to odmah kažnjavaju. Strijelac je vratar Jarmanović preciznim udarcem s gola na gol. Mladi Jarmanović je dobio priliku zbog ozlijede ruke prvog vratara Kranjca i vrlo dobro se predstavio domaćoj publici. No uporni gosti ipak do kraja dolaze do boda. Nakon ponovno neshvatljivih grešaka domaćih prvo Juretić smanjuje na 5:4, a zatim Gotovac 8 sekundi prije kraja postiže svoj treći pogodak i baca Heroje i gledatelje u očaj. Završni rezultat 5:5
Iduće kolo Heroji gostuju u Tisnom kod momčadi Jezera.