12 Velj 2018 Šibenik meteo
    380

Tjedna prognoza: Nestabilno uz povratak zime u prvom dijelu tjedna

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
0

Nakon vedre i tihe noći u kojoj su se temperature zraka u zaleđu spustile do -4, uz obalu lokalno i do -1 prvi jutarnji sati prolaze uz još pretežno sunčano vrijeme. Ciklona koja je već zahvatila zapadne i sjeverne krajeve zemlje pri čemu u središnjoj Istri, riječkom zaleđu i na sjeveru zemlje pada snijeg uz stvaranje snježnog pokrivača od sredine dana približiti će se i našim krajevima pa se od sredine dana očekuje naoblačenje, a sa prvim večernjim satima i kiša. Kasno navečer lokalno može biti grmljavinskih pljuskova praćenih tučom, a oborine u zaleđu, osobito na širem kninskom području postupno će prelaziti u susnježicu i snijeg kojeg tijekom naredne noći može biti i u nižim predjelima.


Zapuhati će slabo jugo koje će prema večeri okretati na levanat, a na zapadu i sjeveru županije na buru i levanat. Kasno navečer prolazom frontalnog poremećaja vjetar će okrenuti na sjeverozapadne smjerove i buru. Temperature zraka će se kretati od 4 do 10 uz obalu, od 2 do 8 u zaleđu.

Sutra veći dio dana će prevladavati pretežno oblačno vrijeme uz kišu i pljuskove, u zaleđu susnježicu i snijeg. Prema večeri oborine će postupno prestajati a naoblaka će se raskinuti. Puhati će umjerena do umjereno jaka bura, a temperature zraka će se kretati od 3 do 9 uz obalu, u zaleđu od -1 do 5°C.

U srijedu i u prvom dijelu četvrtka na vrijeme kod nas će rubno utjecati ciklona koja će se sa svojim središtem nalaziti nad Jonskim morem. Uz djelomice do pretežno sunčano vrijeme oborine se ne očekuju, a zanimljivo je da će ova ciklona jugu zemlje donijeti slabe snježne oborine. Biti će hladno pa će se temperature zraka uz umjerenu buru kretati od 2 do 7 uz obalu, u zaleđu od -2 do 2°C.

U petak će jačanjem anticiklonalnog grebena nastupiti stabilizacija vremena uz pretežno sunčano, a u nedjelju djelomice do pretežno oblačno i suho vrijeme. Puhati će slab do umjerena bura i sjeverozapadnjak uz temperature zraka koje će se kretati od 1 do 14°C.

Više informacija na portalu Šibenik meteo

Vaša reakcija na temu


Napiši komentar

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

58. Festival kazališnih amatera

 

FHKA 2018 PLAKAT

Klikni na plakat gore za više informacija

 

Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217

U Pelajića na Magistrali
098 266 193

Image is not available
Image is not available
Image is not available

5 litara
300 kuna

Ekstra djevičansko maslinovo ulje


kompostiranje
Image is not available

30 godina brinemo se o Vašem ljepšem i zdravijem osmijehu!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Vrhunska dentalna protetika sa moderno opremljenim laboratorijem, implantologija, ortodoncija za djecu i odrasle, tretmani laserom!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Najmodernija oprema od CBCT-a za 3D slikavanje, ZEBRISA za dijagnostiku čeljusnih problema, lasera te drugih uređaja za što precizniju dijagnostiku i terapiju!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Uz MakeUp by Mateja i Teenlifting metodu pomladit ćemo Vas i učinit Vaš osmijeh još sretnijim!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Mogućnost plaćanja kreditnim i debitnim karticama na rate te potrošačkim kreditom do 60 mjesečnih obroka!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Slider


WEB banner Vodice1
krzelj
Makinapizza
Gradsko-inicijalni
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider


BumbaNG
tehnoadeo2017

Foto video vijesti

  1. Foto
  2. Video
Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please wait until the cookies are loaded...