Svibanj 22, 2013 3625

Eko-natječaj NP Krka: vrijedna nagrada Dječjem vrtiću Tamaris

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

ukras1
Naš vrtić Tamaris sudjelovao je na natječaju sa tri eko-ukrasa koji su vrijedno izrađivale tete iz vrtića zajedno sa našom djecom.

Na temelju kriterija određenih javnim natječajem; originalnost, prezentacija i cjelovitost u postignutoj „Reuse" metodologiji (davanje predmetu nove uporabne vrijednosti), a uvažavajući pri tome i glasove fanova službene Facebook stranice NP Krka stručno povjerenstvo nagradilo je naš vrtić Tamaris sa radom "Kućica za lutke" drugom nagradom a to je otkup i novčana nagrada u visini od 4.000 Kn.

Čestitke našem vrtiću, te vrijednim tetama koje su skupa sa djecom izrađivale ukrase

Poslijednja izmjena dana Petak, 16 Svibanj 2014 21:05
djelomob1.jpg