Prosinac 08, 2016 5017

Vodstvo Udruge umirovljenika Vodica se pita: Što se zbiva u našemu Gradu, gdje je nestala potreba za druženjem, plesom, pjesmom?

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

Nezadovoljni dosadašnjim prijavama za svečanu večeru s plesom koja će održati 18. prosinca 2016. godine povodom Božićnih i Novogodišnjih blagdana u hotelu Olympia, kada priređuju svečanu večeru s plesom, uz nastup našega poznatog estradnog umjetnika vodstvo UUGV-a izdalo je priopćenje u nadi da će odaziv biti veći

 

- Vodstvo i Izvršni odbor UU GV ulaže sve svoje, organizacijske, umne, fizičke i materijalne mogućnosti, kako bi zadovoljstvo i kvalitetniji život svojih članova i uopće građana Grada Vodice podigli na jedan viši nivo. I pored značajnijeg poboljšanja nismo u cijelosti zadovoljni posebno s odazivom naših članova, ali i ostalih građana našega Grada, bez obzira na godine starosti, a posebno onih treće životne dobi.

- Pitamo se, što se zbiva u našemu Gradu, gdje je nestala potreba za druženjem, putovanjima, plesom, pjesmom, što bi mi trebali još učiniti da recimo, za 18. prosinca 2016. godine povodom Božićnih i Novogodišnjih blagdana, kada priređujemo svečanu večeru s plesom, uz nastup našega poznatog estradnog umjetnika, kada priređujemo bogatu tombolu s poklonima, koje su donirali građani, trgovačka društva, firme, i uslužne djelatnosti iz Grada, a cjelokupni prihod namijenjen je za obilazak starijih, nemoćnih i bolesnih članova naše Udruge, da sala hotela „OLYMPIA" u našim Vodicama bude ispunjena do posljednjeg mjesta ne samo umirovljenika i starijih osoba.

Ovo priređujemo uz značajnu pomoć Uprave i osoblja našega hotela, na čemu im od srca hvala.

Cijena je prihvatljiva, zabava vrhunska, tombola s bogatim nagradama i vrhunska usluga, sve to za 100,00 kuna po osobi, tražimo samo da se odazovete, da se zabavite i budete zadovoljni, i u tom slučaju i mi ćemo ubuduće davati još više sebe kako bi svima bilo bolje.

Molimo vas da nas ohrabrite i podržite u našim nastojanjima, te da naš trud ne bude samo djelomično ispunjen našim zadovoljstvom. - priopćilo je vodstvo UUGV-a

IMG_7467_Custom.JPG

Cijena po osobi je 100 Kn. Sve prijave i uplate u uredu blagajne (pored Fine), utorkom i petkom od 09:00 – 11:00 sati. Ili na telefone 444-575, 098 642 127, 099 444 2308, 098 1848509

Organizator domjenka: Udruga umirovljenika Grada Vodica i Hotel Olympia

Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 08 Prosinac 2016 12:19
djelomob1.jpg