Radi se o tradicionalnom okupljanju vlasnika Harley Davidsona, a Vodice je izabrano kao polazište za sva tri dana trajanja okupljanja. Organizator ovog tradicionalnog okupljanja je Udruga Dalmacija Chapter Croatia. Dio su internacionalne organizacije HOG Harley Owners Group® koja broji više od milijun članova diljem svijeta.
„Svake godine zadnjeg vikenda u svibnju organiziramo okupljanje. Tako će u petak i subotu u jutarnjim sati više od 70 vlasnika Harely Davidsona prodefilirati Vodicama, okupiti se ispred trga kod pošte i od tuda krenuti na dnevne obilaske“ – rekao nam je Leo Iliev, član Udruge, koji naglašava kako je ovo okupljanje postao međunarodni susret na kojem dolaze vlasnici Harley iz Slovenije, Njemačke, Austrije, Bosne i Hercegovine
Samo sjedište Udruge je u Splitu, ali organizatori nastoje da susret svake godine organiziraju na drugom mjestu kako bi sudionicima pokazali ljepote naše Dalmacije. Prošle godine bili su u Hvaru, a kako je Vodice poznato turističko mjesto s dosta raspoloživih turističkih kapaciteta izabrali su ga za polazište trodnevnog druženja.
„Plan nam je da se u petak nakon Vodica krene prema Srimi, Primoštenu i Rogoznici, a u Subotu prema Šibeniku gdje ćemo se zadržati na šibenskoj rivi, potom krenuti prema Slapovima Krke. Na kraju oba dana, zabavit ćemo se u konobi Makina koja je idealno mjesto za druženje, opuštanje i upoznavanje.“ – zaključio je Leo