Prosinac 19, 2013 3360

Izašao prosinački broj školskih novina OŠ Vodice

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

Ovaj tjedan izašao je novi broj školskih novina koji uređuje Novinarska družina OŠ Vodice zajedno sa mentoricom, učiteljicom Meri Juričev Dumpavlov. Novi broj možete preuzeti OVDJE a ispod pročitajte što je u uvodu ovog broja napisala novinarska družina OŠ Vodice.

Prosinački broj posvećen je blagdanima, svečanom ruhu naše škole, radosnom ozračju iščekivanja kojemu su doprinijeli mnogi učenici svojim aktivnostima u raznim izvannastavnim skupinama.

Želimo pokazati da naša škola ima marljive, kreativne, pametne, pristojne učenike, učenike koji svojim radom glasno kazuju svijetu, svojim Vodicama, roditeljima i učiteljima: Mi volimo što je lijepo. Mi ne rušimo, ne lomimo, ne šaramo. U tihoj galami svojih učionica i glasnoj tišini hodnika planiramo, učimo, pišemo, glumimo, raspravljamo, crtamo, oblikujemo, izrađujemo, pjevamo, pomažemo slabijima...

Naša malobrojna novinarska skupina raduje se svakom novom članu, novom prilogu, novom fotografu, novoj ideji. Sanjamo da nestrpljivo očekujete novi broj ovih bezimenih novina.

Svima upućujemo molbu: Razmislite o imenu novina i prijedloge donesite u učionicu hrvatskoga jezika - A7.

Dragi naši čitatelji, uživajte u svim stranicama koje smo brižno pripremili za vas

Poslijednja izmjena dana Petak, 16 Svibanj 2014 21:05