Ožujak 31, 2020 3005 Pixabay

LAG More 249 i LAG Krka evidentiranjem poljoprivrednih proizvođača iz naše županije žele pružiti pomoć u plasiranju njihovih proizvoda

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

Suočeni s izvanrednom situacijom u vezi korononavirusa, zabranom rada tržnica te otežanim poslovanjem i planiranom proizvodnjom naših poljoprivrednih proizvođača, LAG More 249 i LAG Krka pozivaju registrirana poljoprivredna gospodarstva (OPG-ove, zadruge i ostale) s područja Šibensko-kninske županije da, ukoliko imaju potrebu, ispune anketni upitnik radi evidencije i formiranja javne baze podataka koja bi bila dostupna svim zainteresiranim kupcima.

Anketni upitnik možete ispuniti na slijedećem linku: upitnik

Ovim upitnikom, LAG More 249 i LAG Krka žele pružiti pomoć poljoprivrednim proizvođačima u plasiranju njihovih proizvoda, te omogućiti stanovništvu naše županije kupnju lokalnih i sezonskih proizvoda. 

Trenutni popis prijavljenih poljoprivrednih proizvođača prilažu na ovom linku i ažurirati će se po potrebi.

djelomob1.jpg