13 Tra 2020
  1639

Ukupan broj zaraženih je 68

U županiji još jedna osoba pozitivna na koronavirus: Riječ je o pacijentu s područja grada Drniša

Ocjeni sadržaj
(1 Glasaj)
0
U županiji još jedna osoba pozitivna na koronavirus: Riječ je o pacijentu s područja grada Drniša ilustracija: Pixabay.com

Na području Šibensko-kninske županije u zadnja 24 sata registrirana je još jedna osoba pozitivna na koronavirus, tako da se s današnjim danom broj oboljelih u županiji popeo na 68. Novooboljela osoba je s područja grada Drniša.

- Još jedna osoba s područja naše županije pozitivna je na virus SARS-CoV-2. Riječ je o pacijentu s područja Grada Drniša koji je bio na liječenju u Specijalnoj ortopedskoj bolnici u Biogradu na moru. S današnjim danom na našem području ukupno je 68 oboljelih osoba od COVID-19. Na Odjelu infektologije šibenske bolnice hospitalizirano je 13 osoba, od kojih je jedna osoba na respiratoru i za sada je njihovo stanje stabilno. Dva pacijenta su i dalje na respiratoru u KBC Split – stoji u priopćenju Stožera civilne zaštite Šibensko-kninske županije.

Pod mjerama zdravstvenog nadzora je 488 osoba, od čega je 286 osoba kontakt s oboljelim od COVID-19. U zadnja 24 sata u Policijskoj upravi šibensko-kninskoj nije zaprimljena niti jedna dojava o kršenju mjera samoizolacije.

Stožer ponovno upozorava građane da se i dalje pridržavaju svih mjera i uputa zdravstvene zaštite. Ostanimo u svojim kućama, održavajmo higijenu i poštujmo socijalnu distancu.

Podsjetimo, jučer su na području naše županije registrirane još tri osobe pozitivne na koronavirus i svi novooboljeli su pacijenti OVB ‘Hrvatski ponos’ Knin.

Od nedjelje šest djelatnika šibenske bolnice je u samoizolaciji, tri su zdravstvena i tri nezdravstvena djelatnika. Za sada nitko od navedenih ne pokazuje simptome bolesti. Načelnik županijskog Stožera civilne zaštite Nikola Blažević je također u samoizolaciji, a dužnost načelnika preuzima Šibensko-kninski župan Goran Pauk, izvijestili su ranije iz Stožera.

djelomid1.jpg


Najnovije
 • Nedjeljno litretavanje po Vodicama: Nakon šetnje i kupanja na birališta
  Information
  Podijeli
  Information

  Nedjeljno litretavanje po Vodicama: Nakon šetnje i kupanja na birališta

  Information
Najčitanije
Image is not available

Od 1988. godine brinemo za Vaš lijepši i zdraviji osmijeh!

Saznajte više

Image is not available

Uz timski rad naših dentalnih tehničara do vrhunskih rezultata

Image is not available

Od sad brinemo o njezi Vašeg lica i tijela uz kvalitetne kozmetičke brendove

Image is not available

Kao i make up-a za Vaše najvažnije trenutke!

Saznajte više

Image is not available

Nudimo uslugu smještaja u novouređenim apartmanima obitelji Nedoklan

Slider
Oglasi
Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.

Please enter your phone number
and we call you back soon

We are calling your phone

0:00

Thanks,
We will call you back soon.

Whatsapp
Pošaljite vijest ili fotografiju za portal INFOVODICE putem Whatsup-a

Kontakt

Kontakt

Close