Lipanj 15, 2020 5027

Definirane HDZ-ove liste za izbore: Branka Juričev Martinčev po treći puta na listi HDZ-a za IX izbornu jedinicu

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

Večeras je u Zagrebu održan sastanak Predsjedništva i Nacionalnog vijeća HDZ-a na kojima su se usvojile izborne liste.

Trenutni Ministar uprave Ivan Malenica za HINU je izjavio da HDZ na parlamentarne izbore izlazi s najjačim timom, koji može donijeti najbolji rezultat. Naglasio je kako je na njima u IX. izbornoj jedinici velika odgovornost te očekuje rezultat kao i na prošlim parlamentarnim izborima.

Saborska zastupnica HDZ-a u prošlom sazivu Branka Juričev Martinčev na 9. je mjestu liste HDZ-a za IX. Izbornu jedinicu

- Uvijek je čast i ponos biti na listi, sudjelovati u još jednim izborima. Naša županija ima pravo na četiri mjesta, nositelj je Ivan Malenica, drugi iz naše županije je predsjednik ŽO Nediljko Dujić, ja sam treća, a gradonačelnik Drniša Josip Begonja je četvrti – rekla nam je Branka Juričev Martinčev

Spomenimo kako je Branka Juričev Martinčev treći put na listi HDZ-a, a prošli put bila je nositeljica liste

djelomob1.jpg