Studeni 22, 2020 3072

Provedeni unutarstranački izbori: Za novog-starog predsjednika GO HDZ-a izabran Ante Cukrov Desto

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

Članovi Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) danas su birali nova vodstva općinskih, gradskih i županijskih organizacija. Tako su i u Vodicama u prostorijama Kulturnog centra održani unutarstranački izbori, gdje su članovi HDZ-a Grada Vodica birali predsjednika, potpredsjednike i članove Gradskog odbora te predsjednika, potpredsjednike te članove (izaslanike) na skupštinu županijske organizacije HDZ-a 

Glasovanju je pristupilo 30% članova HDZ-a  koji su za predsjednika vodičkog HDZ-a izabrali Antu Cukrova Desta, dok su potpredsjednici Gordan Dado Fržop, Stanko Birin i Branka Juričev-Martinčev

-    Iskreno, u ovoj „Covid situaciji“, prezadovoljan sam odazivom naših članova, normalno sve epidemiološke mjere su se poštivale. Ovakav odaziv i povjerenje koje su nam dali naši članovi, obveza nam je za daljnji rad, pogotovo mislim tu na lokalne izbore koji slijede uskoro – rekao nam je Ante Cukrvo Desto uz zahvalu članovima HDZ-a

Spomenimo kako je za predsjednika ŽO izabran Nediljko Dujić, a potpredsjednici Danijel Mileta, Ivan Malenica, Josip Begonja i Robert Marić

Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 23 Studeni 2020 00:00
djelomob1.jpg