Rujan 13, 2015 3795 Šime Strikoman

Ovaj dan ostati će im u nezaboravnom sjećanju

Pogledajte kako su umirovljenici iz naše županije uživali u prirodnim ljepotama Kornata

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

Preko 150 članova Udruge umirovljenika Grada Vodica, s područja Grada Vodica, Šibenika, Bilica, Grebaštice, Tisnoga i drugih mjesta naše Županije, svojim jednodnevnim izletom Kornatskim arhipelagom, krstarili su i uvjerili se u ljepotu, jedinstvenost i nataknutost čuda prirode, našeg NP „Kornati" i PP „Telaščice, a uz fritule, poneko piće, ručak na brodu, pjesmu, smijeh, šalu, međusobno upoznavanje i približavanje, ovaj dan svima će ostati u nezaboravnom sjećanju.

 

Umirovljenici_grada_Vodica_na_Kornatima-3.jpg

Za potpuno zadovoljstvo pobrinuo se divan sunčan dan, tako da je doživljaj bio impresivan.

Ovom prigodom zahvaljujemo se svim našim članovima na velikom odazivu, i korektnom ponašanju, a posebno se zahvaljujemo vlasniku-kapetanu i posadi broda „INA", osoblju hotela „Olimpija" Vodice, kao i djelatnicima NP „Kornati" i PP „ Telaščica" na svekolikoj pomoći, bez kojih ne bi mogli uspješno organizirati i sprovesti izlet – priopćili su iz Udruge umirovljenika Vodice

Umirovljenici_grada_Vodica_na_Kornatima-1.jpg

Također pozivaju svoje članove da rezerviraju svoja mjesta za Susret umirovljenika Dalmacije u Cavtatu, 23. 24. i 25.10. 2015.godinu, te za odlazak u toplice „Topusko" 10.-20.10. 2015.godine. Sve obavjesti možete dobiti na obavijesnim mjestima UUGV-a u Gradu Vodicama te na FB stranici UUGV-a a i na portalu Infovodice

Fotografije gore Šime Strikoman / Fotografije ispod preuzete sa FB stranice UUGV-a

djelomob1.jpg