Siječanj 08, 2016 3739

Gostovanje kod Hajduka

Plan aktivnosti vodičkih umirovljenika za siječanj

Ocjeni sadržaj
(1 Glasaj)

Prošli su i blagdani, idemo dalje, te već možete uplatiti članarinu te produžiti članske iskaznice za 2016. godinu. - poručili su vodički umirovljenici.

Koji su planovi aktivnosti umirovljenika za mjesec siječanj i na koji način uplatiti članarinu pročitajte ispod.

Iznos članarine je 50,00 kuna po osobi, a uplatu možete izvršiti u uredu blagajnika, standardno utorkom i petkom od 09,00 do 11,00 sati. Prije uplate, u uredu treba preutzeti obrazasc osobnih podataka i s tim ispunjenim obrascom i članskom iskaznicom potom doći uplatiti članarinu.

Ovaj postupak je bitan jer moramo ostvariti cjeloviti popis članova sa svim podacima.

Napominjemo da se s činom uplate članarine za 2016.godinu stiće mogučnost korištenja pogodnosti koje donosi članstvo u MUH.

Molimo sve one koji žele i nadalje biti naši članovi ili one koji se žele po prvi put upisati da požure, jer naše aktivnosti slijede.

uuplan_2.jpg

A za one koji su produžili svoju člansku iskaznicu uplatom članarine za ovu godinu, šta nas očekuje u ovome mjesecu:

1.- Već 15.01. 2016.godine u našim društvenim prostorijama priređujemo "Dan otvorenih vrata ", druženje naših članova uz domjenak, ples, pjesmu, šale. Početak je u 18,00 sdati, a tijekom druženja će se prikupiti donacija za naredno druženje u minimalnom iznosu. Dođite u što većem broju, svi su pozvani.

2.- Godišnja izvještajna Skupština UU GV održati će se 22.01.2016.godine u Kulturnom centru s početkom u 17,00 sati. Molimo članove da se u što većem broju odazovu i nazoće Skupštini gdje ćemo analizirati aktivnosti iz 2015.godine te dodijeliti priznanje našim najvjernijim članovima. Isto tako usvojiti će se i Plan aktivnosti za 2016. godinu, a nakon Skupštine prirediti će se skromni domjenak.

3.- I za kraj mjeseca, točnije 30. 01.2016.godine organiziramo jednodnevni izlet u Split, pri ćemu bi obišli sam Grad, a nakon toga bi posjetili stadion "Poljud" i bili gosti našega "Hajduka", barem na dvi ure, nakon čega bi imali ručak u Brodarici, a povratak je predviđen za oko 20,00 sati. Polazak je s autobusnog kolodvora u 07,00 sati / doći ranije /, a cijena cijelog izleta je 120,00 kuna po osobi.

uuplan_1.jpg

Molimo sve naše putnike da sa sobom ponesu neki od obilježja našega "Hajduka",dres, kapu, šal, zastavu, ko šta od dice može nabaviti radi snimanja spota i slika na stadionu. Muški će se prisjetiti di su ludovali, a ženske zašto su bile same doma.

Uplata kod blagajnika utorkom i petkom od 09,00-11,00 sati od 12. do 26.01.2016. godine odnosno do popunjavanja mjesta u autobusu. Interes je veliki, požurite.
Eto, za sve informacije možete se obratiti na tel.444-575 u uredono vrijeme blagajnika i na mob: 098/1848-509 i 098/642127.

Poslijednja izmjena dana Petak, 08 Siječanj 2016 20:46
djelomob1.jpg