Studeni 24, 2017 2659 Šibenik meteo

Drugi dio vikenda donosi promjenu vremena

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

Sa zapada kontinenta se prema Jadranu premješta hladna fronta koja je pripadajući dio duboke atlanske ciklone sa središtem kod Norveške.

U subotu će zbog približavanja poremećaja jačati jugo koje će u drugom dijelu dana biti umjereno do umjereno jako. Prevladavati će djelomice, u drugom dijelu dana i pretežno oblačno vrijeme. Temperature zraka će se kretati od 11 do 16°C.
Glavnina pogoršanja u sklopu frontalnog prolaza naše krajeve će zahvatiti tijekom nedjelje kada se uz jače naoblačenje očekuje povremeno slaba kiša, lokalno i grmljavinski pljuskovi.
Jugo će zamijeniti umjerena do umjereno jaka bura sa kojom će u drugom dijelu dana uz raskidanje naoblake i zahladiti pa će se temperature zraka kretati od 8 do 14°C.

Poslijednja izmjena dana Petak, 24 Studeni 2017 20:20
djelomob1.jpg