23 Srp 2018
    326

U konkurenciji 150 biciklista osvojili najviše medalja: Orlov krug najuspješniji klub na prvenstvu Hrvatske

Ocijeni sadržaj
0

Članovi BBK "Orlov krug" iz Vodica sjajno su odradili nastup na ovogodišnjem državnom prvenstvu u disciplini cross country održanom u Otoku kraj Sinja proteklog vikenda.

U konkurenciji 150 biciklista iz svih hrvatskih klubova, "Orlovi" su osvojili čak sedam medalja, najviše od svih klubova.
Titulama državnih prvaka okitili su se Ivica Mesarić i Roko Fržop. Mesarić je dominirao u kategoriji veterana B, dok je Roko Fržop, unatoč ozljedi, do pobjede došao tek u posljednjem krugu utrke juniora. Srebrne medalje osvojili su Nika Barišić u kategoriji djevojčica do 14 godina, Marta Mesarić u kategoriji do 11, i Lucija Gita Radulović u kategoriji do 9 godina. marta sinj.jpg
S brončanim medaljama kući se vraćaju Tonko Juras u kategoriji veterana A, te Martin Mijaljević u kategoriji sport.
Očito će ovo biti sezona za pamćenje, jer podsjetimo, "Orlov krug" trenutno je i vodeći u klupskom poretku Kupa Hrvatske u disciplini maraton, dok u disciplini cross country trenutno zauzimaju drugo mjesto.