Travanj 26, 2015 2847

Više od 170 natjecatelja iz 46 klubova došlo je danas na stazu „Orlov krug" gdje su se natjecali u 13 kategorija. U najjačoj kategoriji Elite M, naslov najboljeg odnio je talijanac Andrea dei Tos. Njegov sunardonjak Nicolo Ferrazzo osvojio je drugo mjesto, dok je treći bio mađar Marton Dina

U hrvatskom kupu najbolji klub bio je KBBXS Adrenalina iz Pule, drugi su bili BBK Šišmiš iz Samobora a vodički BBK Orlov krug osvojio je odlično treće mjesto

I u drugim kategorijama „Orlovi„ su bili uspješni.
Posebno vrijedi istaknuti mladu uzdanicu Roka Fržopa koji je bio prvi u klasi Kadeti.
Naš Tonko Juras osvojio je drugi mjesto u Master A kategoriji te treći u ukupnom poretku Mastera A i B a njegov kolega Barešić Tomislav osvojio je drugo mjesto u kategoriji sport

Od žena naša Tanja Barišić osvojila je sedmo mjesto u kategoriji Elite žene

Svi sudionici zadovoljni su organizacijom utrke koja je prošla u najboljem redu.

Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 27 Travanj 2015 15:47