Lipanj 15, 2015 2078

Vodički Orlovi osvojili pet medalja na dvije utrke

Iza biciklista vodičkog 'Orlova kruga' uspješan je vikend. Medalje su osvajali na državnom prvenstvu u cestovnom usponu, kao i na Plitvičkom maratonu. - prenosimo vijest sa portala ŠibenikIN

Na državnom prvenstvu u cestovnom usponu održanom na Učkoj protekle subote, članovi BBK 'Orlov krug' osvojili su dvije medalje. U kategoriji veterana A, Ivica Mesarić osvojio je drugo mjesto iza Milana Mesića iz BK Opatija, dok Tonko Juras u istoj kategoriji bio treći.

Dan kasnije, uspješan nastup 'orlova' na Adria bike maratonu u Plitvicama, najmasovnijem brdsko-biciklističkom maratonu u nas (nastupilo 1000 biciklista). Ivica Mesarić na najdužoj 'epic' stazi osvojio je treće mjesto u kategoriji muškaraca do 45 godina, a isti uspjeh ostvario je i Carlo Petković na srednjoj 'classic' stazi.

U kategoriji muškaraca preko 45 godina, na postolje se popeo i Joško Fržop, koji je osvojio drugo mjesto na classic stazi.

Izvor/Foto: ŠibenikIN

Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Lipanj 2015 13:27