Srpanj 12, 2020
Infovodice

Infovodice

jabuka2012Regata Jabuka je legendarna i najmasovnija obalna regata u Hrvatskoj koja vodi jedriličare 110 milja dugim kursom Vodice – Jabuka – Vodice uz obavezan prolaz kraj svjetionika Blitvenica i otočića Komorica. Organizirana na samom kraju jedriličarske sezone, gotovo u zimskim uvjetima, regata je poznata po noćnom startu i mističnoj Jabuci, a karakterizira je jak vjetar te iscrpljujuće i dugotrajno jedrenje.

kup-kadeti-vodice
Na igralištu u svojim Račicama, mladići trenera Ante Šprljana u finalnoj utakmici su svladali jaku momčad kninske Dinare sa 7:6 nakon izvođenja jedanaesteraca, u regularnom dijelu bilo je 2:2
Kadeti NK Vodice (rođeni 1996. i 1997.g.) pobjednici su Kupa Nogometnog saveza Šibensko-kninske županije te su na taj način u vitrine kluba donijeli još jedan vrijedan trofej mlađih dobnih kategorija.

joso
Regionalno natjecanje u kronometar vožnji koje se održalo prošle nedjelje 28.10. u Omišu bilo je vrlo uspješno za mladog vozača Josu Juričeva Mikulina iz Vodica. Naime, on je sa vozilom Fiat Punto GT za AK Mihovil iz Šibenika osvojio je prvo mjesto u grupi 1.

Sukosansmall
U subotu 27.10.2012. godine u dvorani osnovne škole u Sukošanu održan je 3. Kup Grada Zadra. U konkurenciji 478 natjecatelja iz 47 klubova iz Hrvatske i BiH članovi karate kluba Okit iz Vodica ostvarili su odličan rezultat osvojivši 18 medalja.
Osvojeno je 6 zlatnih medalja, 4 pojedinačne i 2 ekipne, 3 srebrne i 9 brončanih.

naslovna-bocari
U utakmici 5. kola županijske boćarske lige B.K. "Vodice" je sa 19-3 pobijedio ekipu B.K."Tribunj".
Iako već 2 godine Vodički boćari nemaju svoje terene nego kao domaćini igraju u Tribunju, uvjerljivo su vodeći u županijskoj ligi sa 100% učinkom.

Karate turnir u Ivanecu

Listopad 16, 2012

karatelistopad
Članovi karate kluba ''Okit '' iz Vodica osvojili su 6 medalja na 5. memorijalnom karate turniru u čast poginulim braniteljima grada Ivaneca.

gabrin-naslovna
Jučer je u Vodicama održan 5. MTB Gabrin maraton kojeg organizira BBK Orlov krug u spomen na svog člana Gabrijela Skočića i njegove prijatelje vatrogasace tragično stradale u požaru na otoku Kornat.

karate-srcem-kontra-celika
U dvorani Vodičke osnovne škole ove nedjelje održan je karate turnir ''Srcem kontra čelika'', završna manifestacija obilježavanja 21. godišnjice rujanskog ratnog podviga i uspješne obrane Grada Vodica.

turnir-stolni
Prvi stolnoteniski turnir grada Vodica u organizaciji novonastalog Stolnoteniskog kluba Vodice ispunio je sva očekivanja organizatora. Naime, čak 28 natjecatelja odazvalo se na turnir koji se u subotu i nedjelju igrao u dvorani OŠ Vodice.

andreja rusija
Na svjetskom prvenstvu u tajlanskom boksu (muay thai od 71 do 75 kg) koje se održalo u St. Petersburgu od 05. do 14. rujna, naša šampionka Andreja Ivas sjajnim nastupom osvojila je zlatnu medalju. Put do finala nije bio nimalo lak. U polufinalnom ogledu Andreja je pobijedila ovogodišnju Europsku prvakinju iz Finske Edlu Nemi a finalnom dvoboju savladala je Irkinju Denise O'Connell. Ova medalja vrhunac je karijere mlade uspješne 22. godišnje Vodičanke inače studentice kineziologije u Splitu. U 15 godina bavljenja borilačkim sportovima, Andreja je osvojila brojne medalje i nizala uspjehe diljem države i svijeta.