Travanj 04, 2016 4395 Ilustracija / Šibenski portal

26. godišnji Vodičanin koji je policiji poznat zbog prebrze vožnje, u petak skrivio tešku prometnu nesreću

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

26. godišnji Vodičanin koji je policiji poznat zbog prebrze vožnje, u petak je skrivio tešku prometnu nesreću.

U petak, 1. travnja, oko 11 sati ujutro na državnoj cesti D-27, kod mjesta Pristeg u smjeru Šibenik – Benkovac, 26- godišnji Vodičanin se uslijed neprilagođene brzine prednjim dijelom svog Forda šibenskih registracijskih oznaka zabio se u stražnji dio Golfa zadarskih tablica kojeg je vozio 69- godišnji vozač, a potom se kotačima i popeo na Golfa. - vijest prenosimo s Šibenskog portala

69-godišnji vozač zadobio je teške tjelesne ozljede i višestruke prijelome te je zadržan u OB Zadar, a neslužbeno Šibenski portal doznaje da je u stanju inducirane kome.

Nad 26-godišnjim Vodičaninom provedeno je kriminalističko istraživanje te je uz kaznenu prijavu za izazivanje prometne nesreće predan sucu Županijskog suda u Zadru, koji mu je, neslužbeno, odredio istražni pritvor od 30 dana.

Izvor/Foto: Šibenski portal

Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 04 Travanj 2016 11:14
djelomob1.jpg