Sub16Ožu2024

Održana redovna skupština Udruge umirovljenika Vodice: Osvrt na prošle i pogled u buduće projekte

Redovna skupština udruge umirovljenika Vodice održana je u petak, 15. ožujka, u kulturnom centru Vodice, gdje se okupilo mnogo članova.

Događaj je bio posebno značajan jer je umirovljenike počastio svojim prisustvom gradonačelnik Vodica, Ante Cukrov. U svom uvodnom govoru gradonačelnik je istaknuo važnost udruge za lokalnu zajednicu:

"Drago mi je vidjeti kako naša udruga umirovljenika raste i razvija se. Vaša aktivnost i entuzijazam su primjer kako trebamo graditi zajednicu koja brine o svima, posebno o starijim sugrađanima."

Martin Čičin Šain, predsjednik udruge, podnio je izvješće o radu udruge tijekom prošle godine i najavio brojne planove za budućnost.

U svojoj izjavi rekao je: "Od prošle godine ostalo nam je 13.000 eura koje planiramo iskoristiti za smanjenje troškova našim umirovljenicima. U tu svrhu, već 6. travnja organiziramo besplatnu kontrolu sluha u prostorijama naše udruge. Osim toga, planiramo i brojne izlete i zdravstvene akcije, uključujući boravak u toplicama Iliđa, izlete u Rim, Pompeje, Vatikan i mnoge druge."

Skupština je bila prilika ne samo za osvrt na prošle aktivnosti i planove za budućnost, već i za zajedništvo i druženje. Svojim nastupom skupštinu je uveličao Mile Perkov, čime je dodana kulturna vrijednost događanju. Druženje je popraćeno domaćim slasticama, što je dodatno pridonijelo ugodnoj atmosferi.

 

TVOJA REAKCIJA NA ČLANAK
  • 5
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 0