Ned11Velj2024

Golovi Babca, Jarmanovića, Rakića i Erlića donijeli pobjedu Herojima 2007 u Kaštelima

U 16. kolu Druge Hrvatske malonogometne lige - Jug, MNK Heroji 2007 ostvarili su važnu gostujuću pobjedu protiv FC Kaštela s rezultatom 5:3.

Ovom pobjedom, Heroji 2007 su osvojili nove bodove koji su važan doprinos njihovoj poziciji na tablici.

Utakmica je odigrana u gradskoj dvorani u Kaštelima pred 30 gledatelja, gdje su se igrači MNK Heroji 2007 istaknuli borbenošću, zalaganjem i izvrsnim timskim duhom. Klub je posebno pohvalio svoje igrače za izvanredne performanse na terenu.

Za MNK Heroje 2007, golove su postigli Filip Babac u 3. i 9. minuti, Mladen Jarmanović u 17. minuti, Tomislav Rakić u 31. minuti, te Mateo Erlić u 39. minuti dokazavši svoju ključnu ulogu u ovom važnom susretu.

Ova pobjeda je još jedan dokaz kvalitete i snage tima MNK Heroji 2007 koji se neumorno bori za svoje mjesto u ligi.