Sub02Ožu2024

Šime Juričev-Barbin najuspješniji natjecatelj u 2023. godini u športskom ribolovu Šibensko-kninske županije u kategoriji „Masters +55“ 

Vrijedno priznanje našem mještaninu Šimi Juričev-Barbin, članu ŠRD „Punta Rata“ Jezera, dolazi iz Saveza za sportski ribolov na moru Šibensko-Kninske županije - proglašen je najuspješnijim natjecateljem u našoj županiji, u kategoriji „Masters +55“ štapom sa obale za 2023. godinu.

Vrijedno priznanje našem mještaninu Šimi Juričev-Barbin, članu ŠRD „Punta Rata“ Jezera, dolazi iz Saveza za sportski ribolov na moru Šibensko-Kninske županije - proglašen je najuspješnijim natjecateljem u našoj županiji, u kategoriji „Masters +55“ štapom sa obale za 2023. godinu.

Ovo je njegovo treće takvo priznanje, dok su prethodna priznanja bila za 2013. i 2016. godinu.

U zadnjih petnaestak godina naš Šime je u športskom ribolovu osvojio brojne medalje na lokalnoj, županijskoj i državnoj razini, neke s broda, neke s kraja, bilo rukom ili štapom.

Između ostalog bio je prvak Vodica 8 puta, prvak Jezera 4 puta, prvak u lignjolovu 2 puta te prvak županije 3 puta pojedinačno i 3 puta ekipno. Uz to, osvojio je kup Tribunja 4 puta, kup Sali (Dugi otok) 1 put, a na kupu Hrvatske ekipno je osvojio jedno zlato te dvije bronce.

Sve u svemu, prema rezultatima postignutim u 2023.godini te sa osvojenih 26 bodova, dijeli 12. mjesto u državi u kategoriji „Masters +55“ i po svemu je do sad najuspješniji sportski natjecatelj u ribolovu u Vodicama.

Čestitamo! 

TVOJA REAKCIJA NA ČLANAK
  • 37
  • 8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3