Pon04Pro2023

TOP MJESTO: Vodice proživljavaju gastro preporod uz vrhunsku konobu specijaliziranu za organizirana događanja

Griješili bismo dušu kada bismo konstatirali da je ponuda specijalizirana za organizirana događanja na potezu naše županije nepostojeća. Postoje lokacije i u ovom dijelu koji među stanovništvom drže kultni status, ali svakako se napravio odmak od klasičnih dvorana i sala uz odličnu konobu Imperial u sklopu hotela Imperial.

Griješili bismo dušu kada bismo konstatirali da je ponuda specijalizirana za organizirana događanja na potezu naše županije nepostojeća. Postoje lokacije i u ovom dijelu koji među stanovništvom drže kultni status, ali svakako se napravio odmak od klasičnih dvorana i sala uz odličnu konobu Imperial u sklopu hotela Imperial.

Osim dobro promišljenog uređenja koje odiše tradicijom, a opet s dozom elegancije, konoba Imperial je definitivno mjesto gdje ćete se osjećati zadovoljno.
Poseban naglasak je stavljen na sam izbor namirnica koje nude svojim gostima. Cjelokupna ponuda konobe uključuje isključivo proizvode proizvedene na hrvatskim obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima.

Ovaj prostor idealan je za različite poslovne prilike, od većih događanja pa sve do poslovnih pregovora ili sastanaka s tek nekoliko poslovnih partnera i kolega. S obzirom na atraktivno uređenje i jedinstvenu gastro ponudu, vjerujemo da upiti pristižu ne samo iz naše županije, već i iz cijele regije.

Možete li se zamisliti na božićnom domjenku u ovoj prekrasnoj konobi? Mi itekako možemo! Sve informacije o posebnim ponudama, dostupnim datuma i jelovnicima možete saznati na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., 099 7358 857.

 

TVOJA REAKCIJA NA ČLANAK
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0