Sub27Sij2024
Information
Stanovnica Gračaca kod Skradina traži pomoć 

Apel za donaciju kamp kućice: Kako malo može značiti puno u priči koja dira srce

Zoran Mikulandra objavio je video na svom FB profilu, apelirajući za pomoć jednoj ženi iz naše županije koja je u teškoj životnoj situaciji.

Zoran Mikulandra objavio je video na svom FB profilu, apelirajući za pomoć jednoj ženi iz naše županije koja je u teškoj životnoj situaciji.

Žena, koja je iz Gračaca kod Skradina, a živjela je u Šibeniku, našla se u nezavidnoj situaciji. Prima socijalnu pomoć od 300 eura mjesečno, od čega je 200 eura odvajala za stanovanje u Šibeniku. No, s preostalih 100 eura nije mogla dostojno živjeti.

Stoga se odlučila preseliti u Skradinski Gračac gdje je naslijedila dio obiteljskog imanja.

U svojem dirljivom videu, Zoran opisuje da je stan u kojem je živjela više nalikovao svinjcu nego domu. Ovo je bio povod da putem društvenih mreža pokrene apel za donaciju kamp kućice koja bi ovoj ženi omogućila barem minimalne uvjete za život.
Iako je žena u početku bila suzdržana i skromna, na kraju je pristala na Zoranov prijedlog. 

On je opisao da je žena imala teško djetinjstvo, a njezin otac ju je napustio kad je otišla živjeti u Šibenik. Naslijedila je dio imanja, ali ne kuću već prostor sličan svinjcu, koji se može upisati kao njezino vlasništvo. Sada, umjesto plaćanja najma, planira tamo živjeti dok ne prikupi sredstva za obnovu.

Zoran poziva sve ljude dobre volje koji mogu pomoći donacijom kamp kućice u funkcionalnom stanju da se jave. Ovo bi ženi omogućilo da ima koliko-toliko pristojan smještaj. Kontaktirajte Zorana na broj +385 98 668 500 ako možete pomoći.

Pomozimo zajedno ovoj ženi da pronađe put do boljeg života. Vaša pomoć može značiti novi početak za nekoga tko se suočava s teškim životnim okolnostima.

 

 

TVOJA REAKCIJA NA ČLANAK
  • 4
  • 14
  • 1
  • 1
  • 3
  • 0