Domaćin Budak pobjednik malonogometnog turnira „Budak 2018“

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
0

Na malonogometnom igralištu pred prepunim tribinama završen je tradicionalni malonogometni noćni turnir „Budak 2018“ na kojem je sudjelovalo 16 ekipa podjeljenih u četiri skupine. Pobjedu je odnijela i turnir osvojila domaća ekipa Budak. Budak je prvi počeo organizaciju ovakve vrste turnira i ovo je pozivni turnir s okolnim seoskim ekipama, pravo nastupa za svoju ekipu imaju igrači koji su rođeni u svom mjestu i na taj način ekipe su ravnopravne bez vrhunskih profesionalaca, što daje posebnu draž ovom turniru. Turnir se igra na spomen uglednog preminulog člana Športskog društva Budak Marija Vunića-Popa.
Turnir je trajao 15 dana, s velikim brojem gledatelja i tribine su bile svaku večer popunjene do posljednjeg mjesta. Novčanog nagradnog fonda nije bilo, već su glavne nagrade pečeni janjci i odojak. Organizirana je tombola s mnoštvom bogatih nagrada .

Radašinovci treći 

U utakmici za treće mjesto sastale su se ekipe Radašinovci i Lišane , gdje smo vidjeli dobru utakmicu s bezbroj šansi s obje strane. Lišane su preko Kristijana Plazine povele 1:0 i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U drugom poluvremenu vidjeli smo odličnu utakmicu s puno šansi , gdje su Radašinovci golom Ike Bašića poravnali na 1:1 . U ruletu šesteraca Radašinovci su bili uspješniji i konačnim rezultatom 4:2 osvojili „broncu“.
U revijalnoj utakmici sastali su se Veterani Budaka i Prijatelji pok.Marija Vunića-Popa. Bilo je zaista lijepo vidjeti poteze iskusnih veterana u obje ekipe i utakmica je završila remijem 3:3.

xx 3.mjesto-Radašinovci38 (Medium).jpeg
Budaku rulet šesteraca
U finalnoj utakmici snage su odmjerile domaćin Budak i susjedni Pristeg pred prepunim gledalištem i gromoglasnim navijanjem svojih navijača. Budak je imao veliki motiv jer dugi niz godina kao domaćini nisu osvojili turnir. U prvom poluvremenu vidjeli smo čvrstu i opreznu igru , gdje je Budak pogotkom Marina Bačića poveo 1:0 . Pristeg je nakon vodstva Budaka pruzeo kontrolu utakmice i stvorili su tri sjajne prilike ali vratar Dujić bio je na visini zadatka. U drugom poluvremenu Budak je bio bolji protivnik jer su otpustili kočnice i vidjeli smo vrhunsku utakmicu s puno prilika i sjajnih poteza. Pristeg je doslovce u zadnjim sekundama utakmice preko Ivana Anića izjednačio rezultat na 1:1.
Pristupilo se izvođenju ruletu šesteraca. Vratar Budaka Ante Dujić kao prava hobotnica obranio je sva tri šesterca Pristegu i svojoj ekipi donio dugoočekivano osvajanje turnira . Utakmica je završila konačnim rezultatom 2:1 za Budak. Nakon uručenja pobjedničkog pehara domaći igrači i navijači napravili su veliko slavlje uz bakljadu.


Budak:Igralište u Budaku. Gledatelja 800. Suci: Tomislav i Matej Čulina
Finale
BUDAK-PRISTEG 2:1(1:1)
BUDAK:Mario Orlović, A.Dujić, J.Dujić, A.Brčić, Mateo Orlović, Bačić, K.Brčić, I.Orlović, T.Brčić-Ćiva, H.Vunić, A.Vunić, V.Orlović. Voditelj ekipe:Viktor Orlović
PRISTEG:Ivandić, A.Anić, Kardum, J.Anić, M.Šarić, T.Kuman, I.Anić 1, R.Anić, Bačić, Š.Kuman, D.Šarić. Voditelj ekipe:Andrijan Samirić
Utakmica za 3. mjesto
RADAŠINOVCI-LIŠANE 4:2(1:1)
RADAŠINOVCI:Rakić, Drlić,I. Bašić 1, Čeprnja, Vidaković, J.Bašić, Gladović, Ive Bašić, Zekonjić, Perković, Jokić. Voditelj ekipe:Tomislav Došen
LIŠANE: T. Radaš, N. Šimunac , A. Šimunac, M. Radaš, I. Nimac, K. Plazina 1, L. Nimac , M. Nimac, Š. Nimac, Kalcina, Žilić. . Voditelj ekipe:Ante Šimunac

Revijalna utakmica
VETERANI BUDAKA-PRIJATELJI POK. MARIJA VUNIĆA –POPA 3:3
VETERANI BUDAKA:V.Orlović, Čačić, G.Orlović 2, H.Orlović, Mladen Brčić, Mate Brčić 1, Lončar, Perica.Voditelj ekipe:Anđelko Orlović
PRIJATELJI POK.MARIJA VUNIĆA –POPA:Zrilić, Brkić, Batur 1, Zdunić, Perica, Marinović 2. Voditelj ekipe:Dragan Mijić-Maći
Najbolje ekipe:
1. mjesto:BUDAK - 3 pečena janjca, pehar + medalje
2. mjesto:PRISTEG- 2 pečena janjca, pehar + medalje
3. mjesto:RADAŠINOVCI- 1 pečeno janje, pehar + medalje
4. mjesto:LIŠANE - pečeni odojak + pehar

Najbolji pojedinci
Najbolji vratar turnira:Ante Dujić (Budak)
Najbolji strijelac turnira s 9 postignutih zgoditaka:Tomislav Kuman (Pristeg)
Najbolji igrač turnira:Matteo Orlović (Budak)
- Naša radost je neizmjerna jer smo nakon dugi niz godina podignuli pobjednički pehar koji ostaje u našim bogatim klupskim vitrinama.Hvala od srca mojim suigračima koji su najviše zaslužni što sam proglašen najboljim igračem turnira-rekao je Mateo Orlović najbolji igrač turnira.
Tekst i foto: Marko Ledenko-Mane

suvenirdeskclanak

Vaša reakcija na temu


kompostiranje

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE


Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217

Image is not available

30 godina brinemo se o Vašem ljepšem i zdravijem osmijehu!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Vrhunska dentalna protetika sa moderno opremljenim laboratorijem, implantologija, ortodoncija za djecu i odrasle, tretmani laserom!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Najmodernija oprema od CBCT-a za 3D slikavanje, ZEBRISA za dijagnostiku čeljusnih problema, lasera te drugih uređaja za što precizniju dijagnostiku i terapiju!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Uz MakeUp by Mateja i Teenlifting metodu pomladit ćemo Vas i učinit Vaš osmijeh još sretnijim!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Mogućnost plaćanja kreditnim i debitnim karticama na rate te potrošačkim kreditom do 60 mjesečnih obroka!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Slider


WEB banner Vodice1
krzelj
Makinapizza
Gradsko-inicijalni
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider


BumbaNG
tehnoadeo2017

Foto video vijesti

  1. Foto
  2. Video
Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.