Župan Goran Pauk predstavio listu za Županijsku skupštinu i program za iduće četiri godine: Postavili smo realne ciljeve i znamo kako ih postići!

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)
0

„Ponosan sam što nosim listu na kojoj se nalazi ovakva kombinacija mladosti i iskustva te na kojoj je ravnopravno zastupljen ženski spol. Pri sastavljanju liste pazili smo i da jednako budu zastupljeni svi naši gradovi i općine. Upravo s inicijativama koje dolaze iz svih naših krajeva možemo nastaviti raditi na ravnomjernom razvoju čitave naše županije, Zagore, otoka te priobalja. Postavili smo realne ciljeve i znamo kako ih postići. Ova lista, moji budući zamjenici i ja za to imamo više nego dovoljno iskustva. Suočit ćemo se sa svim izazovima i uvik smo tu za ljude iz naše županije!", kazao je danas župan Šibensko-kninske županije Goran Pauk prilikom današnjeg predstavljanja liste za Županijsku skupštinu i programa za razdoblje 2017.-2021. koje se održalo na šibenskoj rivi.

 

Pauk je naglasio kako je samo stabilna, jaka i sposobna HDZ-ova većina u Županijskoj skupštini jamstvo daljnjeg razvoja Šibensko-kninske županije. „Siguran sam da ćemo nakon izbora imati priliku nastaviti s realizacijom projekata koji su u tijeku, kao i onih koje smo u proteklom periodu pripremali. Nastavit ćemo širenje komunalne lučice u Šibeniku, a u narednom periodu planiramo investirati i u izgradnju i uređenja luke Dolac u Šibeniku te luka u Bilicama, Zlarinu, Kapriju, Primoštenu, Prvić Šepurini, Vodicama i Rogoznici. U Primoštenu gradimo i zgradu od oko milijun kuna za potrebe Lučke uprave, Lučke kapetanije i jedriličarskog kluba Primošten, a novi lukobran u Vodicama je ogromna investicija od čak 40 milijuna kuna. ... To su samo neki od projekata, a svi zajedno ukupno su vrijedni više stotina milijuna kuna.", kazao je Pauk, naglasivši kako je Šibensko-kninska županija u proteklom razdoblju doživjela porast zaposlenosti, rast potrošnje i gospodarski oporavak.

Lista_za_Županijsko_vijeće_HDZ-a_Šibensko-kninske_županije.jpg

Predsjednik ŽO HDZ-a Šibensko-kninske županije Nediljko Dujić naglasio je zadovoljstvo što kao predsjednik stranke ima tu čast građanima ponuditi najkvalitetnije ljude. „To su ljudi koji će, čast našim rivalima, daleko bolje razumjeti materiju i donositi odluke koje će biti u interesu građana ove županije. Dali smo priliku mladim dokazanim ljudima, koji su naša budućnost. HDZ će dobiti natpolovičnu većinu i u iduće godine još uspješnije voditi našu županiju.", naglasio je Nediljko Dujić.
Prodekanica na Veleučilištu u Šibeniku mr.sc. Tanja Radić Lakoš, je naglasila kako je iznimno ponosna što je na listi HDZ-a od 41 kandidata čak 17 žena. „Time šaljemo jasnu poruku ravnopravnosti i uključivosti žena u sve pore društva. Sastavljanjem liste na ovako uravnotežen način HDZ je dokazao kako je moderna, demokršćanska stranka. Smatramo kako je upravo naša lista, lista na kojoj su u jednakoj mjeri zastupljeni mladež, žene, stranački veterani te istaknuti i svojim radom dokazani pojedinci, pobjednička lista koja će najbolje odgovoriti na postavljene izazove koji su pred nama," kazala je mr.sc. Tanja Radić Lakoš.

Državni tajnik u Ministarstvu kulture Republike Hrvatske, profesor na Veleučilištu u Šibeniku i dugogodišnji predsjednik Gradskog vijeća Grada Šibenika dr.sc. Ivica Poljičak podržao je listu za Županijsku skupštinu kazavši: „U proteklih pola godine, imao sam brojne kontakte s građanima i različitim dionicima političkog života. Svi oni prepoznali su da Šibenik i Šibensko-kninska županija idu naprijed. To je snažna poruka da smo na dobrom putu i da nam treba kontinuitet u kojem ćemo imati dobar spoj znanja i iskustva s jedne strane, a s druge strane jedne mlade energije koja želi promjene na bolje. Na taj način je složena ova lista koju predvodi sadašnji i budući župan Goran Pauk. Veliko mi je zadovoljstvo biti na toj listi, da još jednom mogu pred svima posvjedočiti gdje pripadam i koji put biram," kazao je dr.sc. Ivica Poljičak.
Predsjednik Obrtničke komore Šibensko-kninske županije Joso Smolić kazao je kako je za napredak ove županije najvažnije uskladiti sustav obrazovanja i tržišta rada i kako vjeruje da će Županija kao osnivač srednjih škola nastaviti raditi na tom području i u idućem mandatu postići taj cilj, na korist sadašnjih i budućih poduzetnika i svih građana.

Predstavnik mlađe generacije kandidata za članove Županijske skupštine Ante Škugor, naglasio je kako je metodičan politički program u kombinaciji s kvalitetnim mladim ljudima na listama jasan signal kako su mladi ljudi prioritet HDZ-u. „Iznimna mi je čast biti jedan od najmlađih kandidata HDZ-a na listi za Županijsku skupštinu. Ljudi koji se nalaze na listi, njihove kompetencije i dokazani rad jamstvo su uspješnog provođenja političke platforme HDZ-a za iduće četiri godine," zaključio je Škugor.


Najnovije
 • Nedjeljno litretavanje po Vodicama: Nakon šetnje i kupanja na birališta
  Information
  Podijeli
  Information

  Nedjeljno litretavanje po Vodicama: Nakon šetnje i kupanja na birališta

  Information
Najčitanije
Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217
Slider
Oglasi
Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.

Please enter your phone number
and we call you back soon

We are calling your phone

0:00

Thanks,
We will call you back soon.

Whatsapp
Pošaljite vijest ili fotografiju za portal INFOVODICE putem Whatsup-a

Kontakt

Kontakt

Close