ŽIVJETI ZA GRAD, A NE OD GRADA

Oriana Šprljan Perković u razgovoru s mještanima

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)
0

Posljednjih dana sam prošla područje našeg grada uzduž i poprijeko. Od Srime, Prvić Luke, Prvić Šepurine, Gaćeleza, Grabovaca, Čiste Velike....

Razgovarala sam s puno mještana, čula njihove probleme i sad je meni i mome timu jasno da smo na pravom putu. Detektirali smo probleme od onih "malih" do megaproblema. Nakon svakog razgovora s mještanima napravila sam i zapis s prioritetima.

Vjerujte mi da za mnoštvo problema treba malo novca ali puno rada i sami mještani bi rado pomogli. Takve probleme, ovim putem Vam obećavam, rješiti ću odmah po preuzimanju funkcije gradonačelnice.

Velike probleme ćemo rješavati planski i sustavno. Za to su potrebne dublje analize i strateško promišljanje.

Svima nam je jasno da naš izvorni proračun za 2016. godinu iznosi svega 36 milijuna kuna, ako odbijemo komunalni doprinos koji je napunjen sredstvima od legalizacije, kojih neće biti u budućnosti.

S takvim proračunom moramo dobro posložiti prioritete jer za sve što nam je potrebno sigurno nema dovoljno. Moramo povećati prihode i smanjiti rashode. To je svima jasno i ne treba se lagati kad su brojke u pitanju. Također EU sredstva u kontekstu uspješnosti neću spominjati i odmah ću nakon izbora formirati tim za EU fondove.

Prioriteti koji su se određivali po čudnom kriteriju zamijeniti ću novim modelom utvrđivanja.

Godišnji planovi izgradnje komunalne infrastrukture su pripremani i izglasani po principu "tko bliže". Ideja, pa i projekata su pune ladice, treba ih razvrstati i dobro proučiti, najbolje i realizirati.

Da bi dali važnost prigradskim naseljima ovim putem obećavam da će se sjednice Gradskog vijeća povremeno održavati u samim prigradskim mjestima kako bi vijećnici vidjeli i čuli kakav potencijal imamo.

Preostalih pet dana kampanje ja i moj tim obilazimo naš grad, naše Vodice, kvart po kvart, od Blata preko Centra, Obrova, Zatonske, Stablinca....Kuća po kuća. Po sadašnjim saznanjima tvrdim da u samom gradu ima puno "malih" problema. Želimo ih čuti i riješiti jer su građani Grada Vodica to zaslužili.

Za sve one do kojih ne stignemo ovim putem Vas pozivamo da nam sve svoje probleme za koje smatrate da su odgovornost Grada Vodica pošaljete na mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Ps. Vezano uz poplave nema potrebe ništa ni komentirati jer današnje slike govore 1000 riječi!

Vidimo se u vašem susjedstvu - Oriana Šprljan Perković

Najnovije
  • Nedjeljno litretavanje po Vodicama: Nakon šetnje i kupanja na birališta
    Information
    Podijeli
    Information

Nedjeljno litretavanje po Vodicama: Nakon šetnje i kupanja na birališta

Information
Najčitanije
Image is not available

Od 1988. godine brinemo za Vaš lijepši i zdraviji osmijeh!

Saznajte više

Image is not available

Uz timski rad naših dentalnih tehničara do vrhunskih rezultata

Image is not available

Od sad brinemo o njezi Vašeg lica i tijela uz kvalitetne kozmetičke brendove

Image is not available

Kao i make up-a za Vaše najvažnije trenutke!

Saznajte više

Image is not available

Nudimo uslugu smještaja u novouređenim apartmanima obitelji Nedoklan

Slider
Oglasi
Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.

Please enter your phone number
and we call you back soon

We are calling your phone

0:00

Thanks,
We will call you back soon.

Whatsapp
Pošaljite vijest ili fotografiju za portal INFOVODICE putem Whatsup-a

Kontakt

Kontakt

Close