Kolovoz 18, 2021 1846

Kolure o` bisera s Kristinom Vukošić Popov, predsjednicom Petanque kluba Tribunj

U gostima kod Petanqe kluba Tribunj: „Naša županija začetnik je Petanque boćanja u Hrvatskoj“

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

U ovotjednoj emisiji Kolure o` bisera koju vodi i uređuje Lucija Cvitan ugostili smo Kristinu Vukošić Popov predsjednicu Petanque kluba Tribunj.

PK Tribunj osnovan je 20. listopada 2020. godine, s ciljem promocije Petanque boćanja i sportskog načina života. Klub broji 19 članova i sudjeluje na mnogim natjecanjima diljem županije i Hrvatske, a bitno je reči da je upravo naša županija začetnik Petanque boćanja u Hrvatskoj.

-U razgovorima smo s klubovima iz Zagreba, uključit ćemo se u neke Europske projekte, a na području županije pokrenut će se škola Petanque-a za djecu. Ovim putem pozivam sve zainteresirane da nam se priključe – rekla je Kristinu Vukošić Popov

Što je sve Kristina otkrila voditeljici i kako se igra Petanque možete pogledati u emisiji

djelomob1.jpg