Studeni 11, 2022 1322

Uspomena na drage ljude koji su na jedan određeni način obilježili naš Grad

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

U spomen na Guštu Juričev Barina i Antu Pelajića danas je na vodičkom guvnu održana izložba i druženje. Ovom izložbom u organizaciji Guštine obitelji želi se sačuvati uspomena na dvojicu (naših) prijatelja. Guština sestra Kate i njen Peter autori su ove izložbe. U izradi pozivnica pomogao im je i nećak Nino Barbin.

Izložbu su nazvali "Tragom Jabuke...zauvik tu...".

- Ova izložba je na neki način oproštaj od mog brata Gušte, jer zbog korone nisam imala prilike se oprostiti na način koji je trebao biti. Kao i drugi entguzijasti u Vodicama, zajedno sa svojim prijateljen Antom Pelajićen dao je sve od sebe. – rekla je Katarina

Njihov prerani odlazak bio je gubitak ne samo za njihove obitelji već za cijelo Vodioce i našu zajednicu

- Zamolila bi sve jedriličare, druge strukture u gradu Vodicama da čuvano uspomenu na ove drage ljude koji su na jedan određeni način obilježili naš grad i kraj – rekla je Sanja Radin Mačukat, ravnateljica Gradske knjižnice Vodice

Pogledajte video prilog

https://www.youtube.com/watch?v=kiBAVjgTouM

djelomob1.jpg