• 21 Srp - 23 Srp
  • 23 Srp - 25 Srp
  • 26 Srp - 29 Srp
03 Tra 2019
    492

Medicinski centar Vodice: Plastična, estetska i rekonstruktivna kirurgija po svjetskim standardima u našoj županiji

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)
0
Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 08 Travanj 2019 14:53
Medicinski centar Vodice je jedna od najmodernijih privatnih zdravstvenih ustanova na području Dalmacije koja uz široku paletu medicinskih usluga ima i djelatnost dnevne kirurgije ili točnije - plastične, estetske i rekonstruktivne kirurgije


U vrhunski opremljenom prostoru, u ugodnoj atmosferi, po narudžbi i bez čekanja možete obaviti preglede ili konzultacije s renomiranim plastičnim kirurzima, a po dogovoru i operativne zahvate ukoliko su indicirani od strane liječnika, a vi se odlučite za iste.

IMG_3401.jpg

Dakle, u Medicinskom centru Vodice, pod stručnim nadzorom iskusnog medicinskog ososblja možete obaviti kirurške korekcije nosa, podizanja kapaka, facelift, povećavanje, smanjivanje i podizanje grudi, liposukciju, lipofilling, zatezanje trbuha ili abdominoplastiku, odstranjivanje viška kože, operacije šake, manje kirurške zahvate i drugo. Postoperativno o vama brine kvalificirani tim iskusnih medicinskih stručnjaka. Otpust na kućno liječenje slijedi nakon cjelodnevnog boravka u Poliklinici pod stručnim nadzorom ili pak slijedeći dan , ovisno o Vašem stanju i vitalnim parametrima, te vrsti operativnog zahvata.

U Medicinskom centru Vodice vam stoje na usluzi renomirani plastični kirurzi.

dr_drasko.jpg

To su doc.dr.sc. Krešimir Bulić , voditelj Odjela za plastičnu kirurgiju KBC-a Zagreb i doc.dr.sc. Draško Cikojević iz KBC-a Split. Docent Bulić je specijalist kirurg i subspecijalist plastične, estetske i rekonstruktivne kirurgije, a docent Cikojević je specijalist otorinolaringolog i subspecijalist plastične kirurgije glave i vrata. Obojica su iznimno cijenjeni hrvatski plastični kirurzi iza kojih je dugogodišnje kirurško iskustvo i veliki broj uspješnih operativnih zahvata. To potvrđuju i brojni zadovoljni pacijenti koji su ih proteklih godina na portalu najdoktor.com svrstali među „ naj doktore „ u Hrvatskoj.

„ Ponosni smo što su dio našeg tima „- poručuju iz Medicinskog centra Vodice.

Plastični kirurg MCV (3 of 5).jpg

Još više ih veseli činjenica da su građanima naše županije, turistima i ostalima koji ih ciljano posjećuju „ približili „ uslugu plastične, estetske i rekonstruktivne kirurgije i tako učinili veliki iskorak i u sferi zdravstvenog turizma.

dreamstimemaximum_70033350.jpg


Vaša reakcija na temu
Super
Hahaha
Opa
Tužno
Ljut sam
djelomid1.jpg

hangardesknov.jpg
Untitled-1.jpg
Image is not available

Od 1988. godine brinemo za Vaš lijepši i zdraviji osmijeh!

Saznajte više

Image is not available

Uz timski rad naših dentalnih tehničara do vrhunskih rezultata

Image is not available

Od sad brinemo o njezi Vašeg lica i tijela uz kvalitetne kozmetičke brendove

Image is not available

Kao i make up-a za Vaše najvažnije trenutke!

Saznajte više

Image is not available

Nudimo uslugu smještaja u novouređenim apartmanima obitelji Nedoklan

Slider

ngkrkades
bazenid
kompostiranje

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE


Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217

Gradsko-inicijalni

BumbaNG
tehnoadeo2017

Foto video vijesti

  1. Foto
  2. Video
Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.

Please enter your phone number
and we call you back soon

We are calling your phone

0:00

Thanks,
We will call you back soon.

Whatsapp
Pošaljite vijest ili fotografiju za portal INFOVODICE putem Whatsup-a

Kontakt

Kontakt

Close