Siječanj 22, 2020 6703 Mirsad Mešinović

Dvije godine postojanja FB grupe „Vodičanke i Vodičani“: Otvoreno pismo administratora javnosti

Ocjeni sadržaj
(4 glasova)

Povodom dvije godina postojanja FB grupe Vodičanke i Vodičani, jedna od osnivačica i administratorica grupe, naša sumještanka Mateja Ivoš poslala nam je mail s zamolbom za objavu na našem portalu. 

Pročitajte ga ispod

Prije nešto više od dvije godine rodila se ideja da se napravi lokalna Facebook grupa koja bi bila nešto kao "dnevni boravak" za sve one koji su iz Vodica i onima kojima Vodice nešto znače. Želja nam je bila da se na stranici objavljuje od slika naših Vodica, uspomena na neka prošla Vremena, do svih onih stvari koje čine društvo razvijenim.

Također htjeli smo i potaknuti rasprave i teme koje more naše sugrađane, te kroz raspravu potaknuti društvo na buđenje, odnosno odgovorne na pomak prema naprijed, kako bi naše Vodice bile ugodnije mjesto za život, a kroz rasprave da se ljudi jedni drugima približe odnosno upoznaju, te dođu do nekih novih i boljih rješenja. Iz te stranice iznjedrile su neke nove stranice prateći prvotnu ideju. I to je u redu, pokazuje mentalitet ljudi s kojima živimo. 
 

Naravno tko radi taj i griješi, al bitno je iz grešaka naučiti,  i zato  svakodnevno osluškujemo naše članove i trudimo se da ovaj „ naš Dnevni boravak“ postane ugodno mjesto u kojem se naši članovi mogu izraziti te dobiti informacije, a nadamo i steći ponekog novog prijatelja jer smo se kao društvo pomalo otuđili. Danas ova grupa ima preko 2300 članova i veselimo se novim stvarima i izazovima sa ljudima koji dijele zajedničku strast prema našim Vodicama!
 

Hvala Vam na podršci koju ste nam dali, bez Vas članova ne bi bili danas tu!

Mateja Ivoš

Foto: Mirsad Mešinović

Poslijednja izmjena dana Subota, 27 Ožujak 2021 14:11
djelomob1.jpg