Travanj 10, 2021 2671

Pogledajte promo spot sniman na atraktivnim lokacijama

Twirling klub Vodice obilježio svjetski dan Twirlinga

Ocjeni sadržaj
(5 glasova)

Povodom obilježavanja 5-te obljetnice Svjetskog dana twirlinga koji se obilježava 10. travnja, članice Twirling kluba Vodice i ove su godine sudjelovale u zajedničkoj koreografiji koju plešu svi twirleri svijeta kako bi zajednički što bolje promovirali twirling sport i svoju državu u svijetu, kao i potakli mlade da se bave ovim sportom. 

-    Ove godine nam je posebno bilo važno napraviti lijepu snimku kako bi u ovim teškim vremenima, kada smo svi zbog epidemioloških mjera u nemogućnosti normalno trenirati i odlaziti na natjecanja, među naše sportaše uveli malo sunca i radosti, pa smo zahvaljujući lijepom vremenu uspjeli snimali na našoj plaži Vruje i na lokaciji hotela Olympia i Sky, te se nadamo kako će se svidjeti svima. – poručile su iz TK Vodice

Promo spot se osim na stranici Twirling kluba Vodice, prikazuje na stranicama Croatian Twirling Federation i World Baton Twirling Federation, te na njihovom Instagramu, a time su ujedno i promovirali naš Klub i naš Grad Vodice.

-    Zahvaljujemo našim curama koje su mogle sudjelovati o ovom snimanju, vodstvu Olympia Vodice d.d. na odobrenju za snimanje i našem Mirsadu na uloženom vremenu i trudu oko snimanja – zaključile su

Pogledajte video

Poslijednja izmjena dana Petak, 16 Travanj 2021 20:56
djelomob1.jpg