Studeni 21, 2021 2451

Županijski bagatin s Karlom Klarinom

Svoju energiju usmjerit ću na mlade čiji potencijal, zalaganje i volju trebamo iskoristiti maksimalno i samo tako ćemo postići napredak

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

U ovotjednoj emisiji Županijski bagatin gost voditeljici Luciji Cvitan bio je kandidat za predsjednika županijske organizacije SDP-a, Karlo Klarin

Na pitanje voditeljice koji su razlozi kandidature i što nudi svojim članovima Klarin je odgovorio:

- SDP Tisno na kojem sam čelu jedini je izborni pobjednik SDP-a u našoj županiji, što meni daje moralno pravo da se kandidiram na županijskoj razini. Želim taj pobjednički mentalitet prenijeti na županiju. U svake izbore u Općini Tisno ulazimo otvorena srca što građani prepoznaju, a naša obećanja koje damo u predizbornim kampanjama uglavnom ispunimo što ljudi cijene. Poštenim radom i zalaganjem napravili smo od naše Općine mali komadić raja u kojem uživaju i gosti i mještani – rekao je Klarin

Ukoliko pobjede na izborima Klarin ističe kako idu u osnaživanje lokalnih organizacija

- Svoju energiju kao što sam napravio u Općini Tisno usmjerit ću na mlade koje treba iskoristiti na najbolji mogući način, taj njihov potencijal, zalaganje i volju trebamo iskoristiti maksimalno i samo tako ćemo postići napredak. – istaknuo je Klarin

Cijelu emisiju pogledajte ispod

djelomob1.jpg