Kada haraju polarne hladnoće i puše orkanska bura zadnja stvar na pameti je ranojutarnje kupanje u moru. Našem Emilu Ređepoviću to je svakodnevnica.
Prije točno godinu dana snimili smo prilog o našem sumještaninu Emilu Redžepoviću koji ne propušta svoje ranojutarnje kupanje u moru, a nije ga ni spriječila ni polarna hladnoća ni olujna bura koja je harala proteklih dana
Ovo je sedma godina kako se Emil budi svaki dan rano ujutro u šest sati. Nakon sat vremena zagrijavanja vježbom Emil oblači svoj ogrtač, sjeda na bicikl i pravac plaža Vruje koja se nalazi u blizini njegove kuće, a to sve radi kako kaže zbog zdravlja.
- Otkad prakticiram ovo jutarnje kupanje, nema prehlade, glavobolje i gripe kaže nam Emil koji ne posustaje.
Ujutro u sedam sati bili smo na plaži Vruje i snimili reportažu.