13 Ruj 2018
    815

Navratite do “Balona“ ovaj vikend i uživajte u vrhunskim igrama rukometnih veterana

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
0

Jedan od najvećih veteranskih rukometnih turnira kako na području Republike Hrvatske tako i šire, memorijalni turnir "Ante Mihić Bogde" počinje ovaj petak i traje dva dana. Entuzijazam, ljubav prema rukometu, dobra zabava, međusobno druženje i sjećanje na pokojnog rukometaša RK Olimpije Antu Mihića Bogdu, razlog su što je ovaj turnir doživio svoju punoljetnost. Turnir na kojem sudjeluje preko 400 rukometaša i rukometašica započinje u petak 14. rujna u 12 sati u natkrivenom sportskom, dok će službeno otvorenje turnira biti u 17:30 na istom mjestu.


12 muških i ženskih ekipa borit će se za titulu najboljih, a u pojedinačnim kategorijama dodijelit će se nagrade za najboljeg igrača te nagrada za najboljeg lijevog vanjskog, pozicija koju je igrao pokojni Ante Mihić Bogde

„Prošle godine imali smo 16 muških i 13 ženskih ekipa što je bilo za igrače i organizacijski zahtjevan posao. Iako smo nažalost morali uskratiti domaćinstvo brojnim ekipama zbog nedostatka adekvatnih i tehničkih uvjeta, ove godine odredili smo da na turniru sudjeluje po 12 ekipa.“ – rekao nam je Mario Petrović, predsjednik RK Vodice

„I ove godine koristimo priliku da se zahvalimo svima koji su nam pomogli u organizaciji kako dosadašnjih tako i ovogodišnjeg turnira te svim sponzorima i donatorima bez kojih ne bi mogli uspješno realizirati jednu od najvećih sportskih manifestacija grada Vodica. Ujedno, pozivamo i sve građane, posebice iznajmljivače privatnog smještaja, sve ugostiteljske i turističke djelatnike da boravak svojim gostima na ovogodišnjem turniru učine što ugodnijim, a nama organizatorima pomognu u sportskom navijanju te na taj način pruže maksimalnu podršku domaćinima.“ – zaključili su organizatori turnira

suvenirdeskclanak

Vaša reakcija na temu


kompostiranje

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE


Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217

Image is not available

30 godina brinemo se o Vašem ljepšem i zdravijem osmijehu!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Vrhunska dentalna protetika sa moderno opremljenim laboratorijem, implantologija, ortodoncija za djecu i odrasle, tretmani laserom!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Najmodernija oprema od CBCT-a za 3D slikavanje, ZEBRISA za dijagnostiku čeljusnih problema, lasera te drugih uređaja za što precizniju dijagnostiku i terapiju!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Uz MakeUp by Mateja i Teenlifting metodu pomladit ćemo Vas i učinit Vaš osmijeh još sretnijim!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Mogućnost plaćanja kreditnim i debitnim karticama na rate te potrošačkim kreditom do 60 mjesečnih obroka!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Slider


WEB banner Vodice1
krzelj
Makinapizza
Gradsko-inicijalni
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider


BumbaNG
tehnoadeo2017

Foto video vijesti

  1. Foto
  2. Video
Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.