MNK Heroji 2007 - MNK Torcida 8 : 2

Važna pobjeda Heroja za prekid crnog niza

Ocijeni sadržaj
0

U utakmici 7. kola 2. HMNL Jug sastali su se MNK Heroji 2007 i MNK Torcida. Bio je to derbi začelja jer su obje momčadi vrlo loše ušle u sezonu.

I jedni i drugi ciljali su na pobjedu i sva tri boda. Domaćin bolje otvara utakmicu velikim prilikama Bašića , koji pogađa stativu , i Babca, kojem vratar brani izglednu priliku. No pritisak se isplatio već u četvrtoj minuti kada nakon udarca Radmana vratar gostiju odbija loptu na koju natrčava Junaković i glavom je posprema u mrežu.

U šestoj minuti već je 2:0. Orlović probija lijevu stranu te snažnim prizemnim udarcem , kroz šumu nogu, pronalazi mrežu gostiju. Uslijedilo je razdoblje bez golova iako su obje momčadi imale nekoliko izglednih prilika. I taman kada se očekivalo da će se na poluvrijeme otići sa dva nula gosti smanjuju rezultat. Lopta je došla do Ramadže koji sa desne strane snažnim udarcem s nekih devet metara šalje loptu pod samu gredu i matira nemoćnog Kranjca za 2:1. Rezultat je to s kojim se otišlo na poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme ponovno bolje otvaraju Heroji. U 22. minuti, nakon kornera, poentira Orlović. U 27. već je četiri jedan.

Glavninu posla obavio je Radman , a egzekutor je bio Junaković. Gosti nakon toga smanjuju na četiri dva. Ponovno Ramadža. No za mirnu završnicu ponovno se pobrinuo tandem Radman - Junaković koji postiže hattrick za vodstvo Heroja 5:2 u trideset trećoj minuti susreta. Nakon toga gosti pokušavaju sa golmanom - igračem.

No iskusni Radman ih kažnjava sa čak tri zgoditka na prazan gol te postavlja konačni rezultat utakmice 8:2.

Izjava igrača utakmice Dragana Radmana : "Napokon nam se otvorilo u ovoj utakmici. Igrali smo vrlo dobro i ostale utakmice , ali realizacija je bila loša. Lopta nikako nije htjela u gol. Tako da mjesto na tablici ne pokazuje našu stvarnu kvalitetu. Već sad se okrećemo idućoj utakmici kada nam dolazi Split Tommy 2".

A prije toga pozivamo sve ovaj utorak, u 20 sati, na kup utakmicu protiv MNK Trogira.

Piše: Grgo Birin