Ožujak 12, 2020 3403 Pixabay

Obrtnici ispunite anketu o negativnim utjecajima epidemije virusa COVID-19 na vaše poslovanje

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

Obrtnička komora ŠK županija – Udruženje obrtnika Vodice i Tribunj proslijedila je zamolbu Hrvatske obrtničke komore o provođenju ankete koja se tiče utjecaja posljedica korona virusa na poslovanje u obrtništvu. 

Sudjelovanje obrtnika u ovoj anketi iznimno je važno za sve nas kako bi Hrvatska obrtnička komora temeljem dobivenih podataka imala još bolji uvid u probleme s kojima se susreću i razmjere istih te poduzela mjere za ublažavanje štete nastale posljedicama korona virusa.
Stoga Vas ljubazno molimo da ispunite anketu kako bi zajedno oblikovali dodatne zahtjeve za kompenzacijskim mjerama prema nadležnim institucijama. 
U ovaj petak, 13. ožujka, najavljen je sastanak u Ministarstvu gospodarstva, poduzetništva i obrta na temu utjecaja korona virusa na poslovanje obrtnika, pa napominjemo da HOK-i podaci trebaju što žurnije.
Anketa se nalazi na poveznici: ANKETA

djelomob1.jpg