Listopad 25, 2021 535

Odbojkašice Vodica nastavljaju pobjednički niz

(2 glasova)

Ovaj vikend vodičke odbojkašice su ostvarile sve pobjede u svim ligama kojima su nastupili. Prvi nastup su imale mlađe kadetkinje koje su gostovale kod OK Benkovac i ostvarile pobjedu bez izgubljenog seta 0:3 uz odličnu igru kapetanice Ive Begić i tehničarke Elle Čubrić.

Igračice III. lige također su gostovale kod OK Benkovac te rezultatom 1:3 pobijedili ekipu domaćina.

Šlag na kraju u natjecanju 2. Hrvatske odbojkaškoj lige -jug svoj premijerni nastup na domaćem terenu i to bez najboljeg smečera Manuele Lasan-Zorobabel odbojkašice OK Vodice okončale su pobjedom rezultatom 3:0 nad ekipom OK Bibinje, sve igračice su odigrale koncentrirano u obrani i napadu te nisu dale suparnicama da im se rezultatski približe što je na kraju rezultiralo pobjedom bez izgubljenog seta.