U graničarima prva ekipa 88/89

Generacija 91/92 pobjednici 13. turnira generacija

0
Poslijednja izmjena dana Srijeda, 06 Siječanj 2016 00:16

U natkrivenom igralištu kod Osnovne škole u Vodicama u organizaciji MNK Heroji 2007 Vodice od 26. prosinca 2015. do 05. siječnja 2016. održan je 13. tradicionalni malonogometni turnir i 3. turnir graničara za žene „Vodice 2015/2016"

Na ovom specifičnom i jedinstvenom turniru u Hrvatskoj mogu nastupati samo igrači koji su pohađali osnovnu školu u Vodicama, i to po generacijama. Generacije se ne mogu miješati, osim generacije stare 35 i više godina koje se mogu spajati jedna do druge.

Ove godine se prijavio rekordan broj vodičkih generacija ukupno 33 generacije, od toga 19 muških + veterani i 12 ženskih generacija i jedna veteranska 50+.

U finalnom danu 05. siječnja prošlogodišnji pobjednici generacija 92/93 pobijedila je generaciju 94/95 rezultatom 4:3 i tako osvojila 3. mjesto.

U velikom i napetom finalu susreli su se generacija 91/92 i generacija 97/98.
Utakmica je počela dinamično sa mnogo šansi na obije strane. Grešku obrambenih igrača gen. 97/98 koristi iskusni Bruno Ferara i u 4. minuti realizira gol. U drugom poluvremenu mlađa generacija golom Duje Španje izjednačava a golom Franka Olujića dolazi u vodstvo od 2:0. Na samom kraju utakmice Luka Babun pogađa za izjednačenje, a u izvođenju penala starija generacija je bila bolja i osvaja 13. turnir generacija

Generacija 91/92 - pobjednici turnira

I ove godine održan je turnir generacija – graničari za žene.
Prijavljeno je dvanaest ekipa + veteranke 50+, a u finalu slavila je generacija 88/89 koja je pobijedila generaciju 91/92 rezultatom 2:1.

U borbi za treće mjesto generacija 80/81 pobjedila je generaciju 92/92.

Generacija 88/89, pobjednice graničari

Nakon odigrane finalne utakmice i podjele pehara organizirana je večera i zabava za sve sudionike turnira u prostorijama MK „Okit" Vodice.

Organizatori ovog do sada najbrojnijeg po broju sudionika, MNK Heroji 2007 ovim putem se zahvaljuju svim donatorima, sponzorima, članovima kluba i volonterima koji su pomogli da se ovaj turnir održi na ovako visokom nivou.