Ožujak 25, 2021 1165

Poraz od Neretvanca

Vodice promašile penal za preokret, pa u 89. minuti ostale bez svega

(1 Glasaj)

Nogometaši Vodica upisali su prvi poraz u nastavku prvenstva. Nakon remija sa GOŠK-om i pobjede nad Uranijom bolji od njih u 19. kolu 3.HNL jug bio je Neretvanac koji je u Makarskoj  (Podvornica u Opuzenu je suspendirana)  slavio sa 3:2.

Domaćin je poveo u 14. minuti preko Lukića, ali gosti se vrlo brzo vraćaju golom N. Marića iz penala u 21. minuti. Novo vodstvo plavima pred kraj prvog dijela donio je Lukić, da bi nakon šest minuta igre u nastavku Petričević opet sve vratio na nulu.

Momčad Marka Pinčića imala je priliku za potpuni preokret, ali Marić nije iskoristio još jedan jedanaesterac. Kako to već biva u nogometu, stigla je jasno kazna. Igrala se 89. minuta kada je Lukić postigao svoj drugi gol i donio tri boda domaćinu. Vodice i dalje na začelju sa 16 osvojenih punata, dva manje od GOŠk-a i Sloge, a već za vikend na Račice stižu drugoplasirane Hrvace.

(foto: Naši Tići)