Svi 19, 2021 1290

Infarktna utakmica na Račicama

Preokretom u završnici susreta Vodičani došli do važne pobjede u 3.HL jug

(1 Glasaj)

Nakon dva uzastopna poraza, odnosno tri utakmice bez pobjede, zbog čega su opet upali u opasnu zonu, nogometaši Vodica napokon su uzeli puni plijen. U 30. kolu 3.HNL jug na svojim su Račicama sa 2:1 svladali Slogu i to preokretom u završnici susreta.

Momčad iz Mravinaca povela je u ranoj fazi utakmice, već u osmoj minuti, a strijelac je bio Marović. Neugodni gosti imali su nakon toga priliku i za povećati vodstvo, ali tih 0:1 stajalo je do 80. minute. Tada Kolumbijac  Mena glavom, nakon kornera, zabija za izjednačenje, da bi šest minuta prije isteka devedesete Petričević pogodio za preokret, važnu pobjedu i velika tri boda Vodica. Upornost i borbenost do samog kraja domaćinu su itekako isplatila.

Ovim trijumfom momčad trenera Marka Pinčića došla je do učinka od 34 osvojena boda te trenutno drži 14. mjesto, s bodom više od Kamena, tri više od Neretve i sedam više od posljednjeplasiranog Zmaja iz Blata. U sljedećem kolu Vodičani su slobodni, a nakon toga slijedi gostovanje kod fenjeraša.

(foto: NK Vodice)