Svi 30, 2021 579

Još dva kola do kraja 3.HNL jug

Vodički nogometaši poraženi kod 'fenjeraša'

Nakon što su preko tjedna autoritativno odradili polufinale Županijskog kupa, nogometaši Vodica okrenuli su se prvenstvenim obvezama. Za vikend su gostovali kod Zmaja iz Blata, posljednjeplasiranog na ljestvici 3.HNL jug, i upisali poraz. Domaćin je slavio sa 2:1, iako su gosti vodili.

Prvi je dio završio bez golova, a onda je Munega u desetoj minuti nastavka donio prednost Vodičanima. Korčulani se, međutim, brzo vraćaju. Prvo je Žanetić u 67. minuti izjednačio, da bi u završnici susreta, u 81. minuti, Sardelić zabio za preokret i pobjedu domaćina.

Momčad trenera Marka Pinčića tako je ostala na 34 boda, četiri više od 'fenjeraša', koji do kraja prvenstva ima odigrati još samo jednu utakmicu, tako da ne može prestići Vodice, koje, pak u preostala dva kola igraju s Uskokom na domaćem terenu, te s dubrovačkim GOŠK-om u gostima.
(foto: Facebook)