Listopad 08, 2015 3421 Šibenik IN Šibenik IN

Županijska nogometna liga

Vodičani izgubili drugu utakmicu zaredom, Tribunjci slavili u gostima

Druga momčad Šibenika odigrala je danas protiv NK Vodica prvu utakmicu u ŽNL i odmah upisali pobjedu. Juniorska momčad Šibenika pojačana je sa pet seniora (Nwolokor, Bekavac, Baran, Mršić i Rendić), a upravo su Mršić i Rendić za samo 45 minuta u prvom dijelu i riješili sve dileme oko pobjednika. - prenosimo vijest sa portala Šibenik IN

Rano su Šibenčani poveli: već u sedmoj minuti Mršić je srušen u kaznenom prostoru, a siguran realizator s bijele točke bio je Rendić. Bio je Šibenik bolji protivnik, imao loptu više u svom posjedu, a nakon što šutovi Mršića i kapetana Celića nisu završili u mreži, jest onaj Rendićev u 27. minuti: Mršić mu je sjajno asistirao s desnog boka, a veznjak narančastih lako je loptu pospremio u mrežu.

U osmoj minuti prvog dijela ostali su Vodičani bez Stipe Maretića koji se ozlijedio i nije mogao nastaviti utakmicu.

U nastavak je Šibenik krenuo bez Mršića i Rendića, ušli su Banić i Šimat, a Vodičani su tada preuzeli inicijativu, a gosti su se orijentirali na kontre. Najbolju su priliku domaćini propustili u 57. minuti kad je Grubišićev šut obranio Nigerijac Nwolokor, a imali su i još dva, ali neprecizna pokušaja.

Vodičani sljedeću utakmicu igraju u iduću srijedu na domaćem terenu protiv Mihovila

VODICE – ŠIBENIK 0:2 (0:2)
Vodice, stadion Račice, gledatelja 100
Sudac: Luka Mrčela – Šibenik
Pomoćnici: Ivan Toljan
Josip Toljan – oba Vodice
Strijelci: Rendić 7' – 11 m, 27'
VODICE: Juričev-Ivin, Grubelić (od 46. D. Španja), Mijić, Arambašić, Zoričić, Ljevo (od 46. Skočić), Junaković, Šubić (od 81. Parlov), Grubišić, Maretić (od 8. Pekas), Škugor (od 75. Štrkalj). Trener: Jere Pešić.
ŠIBENIK: Nwolokor, Bekavac (od 84. Kranjac), Milovac, Vikario, Baran, Matić, Celić, Perica, Mršić (od 46. Šimat), Rendić (od 46. Banić), Imširović (od 61. Buva, od 77. Copić). Trener: Ivo Šupe.

NK MLADOST TRIBUNJ - "Preokretom do pobjede"

Nakon zadnjeg kiksa na domaćem terenu protiv Došk-a (1:1),momčad Tribunja slavila je na teškom gostovanju u Siveriću 2:3 nad Rudarom.
Rudar je praktički imao pobjedu u rukama te prednost od 2:0,no upornost Tribunja se isplatila (pogotovo) zadnjih 20min te su Tribunjci uspjeli doći do velika 3 boda.

U 3 odigrane utakmice ostvarili su 2 pobjede (4:0 i 2:3) te neriješeno (1:1) i imaju 7 bodova - vijest prenosimo sa FB stranice NK Mladost Tribunj

Poslijednja izmjena dana Petak, 09 Listopad 2015 22:43